SoccerStar

0
236
4/5 - (1 vote)

Kontynuując tematykę sportowych gier browserowych przedstawiamy wam teraz SoccerStar, czyli jak sami twórcy określają – piłka nożna z jajem. Faktycznie odnajdziemy tu trochę zabawnych elementów, które sprawią, że można przy niej świetnie spędzać czas. Nie jest to tak jak w przypadku np ManagerZone symulacja zarządzania drużyną, tutaj wcielamy się w zawodnika, trenujemy i próbujemy piąć się na szczyt kariery zawodniczej.

Naszego zawodnika wybieramy przy rejestracji, do dyspozycji mamy zarówno facetów jak i dziewczyny, dostępnych jest wiele twarzy, a także możliwość zmiany cech charakterystycznych. Graficznie widać podobieństwo do komiksowych gier, choćby Shakes&Fidget i trzeba przyznać, że wyszło to bardzo fajnie.

Nasz piłkarz początkowo jest wolnym strzelcem, a jak wiadomo piłkarz bez bez klubu jest tak naprawdę jak bez nogi. Jedną z czynności, które powinniśmy zrobić już na początku jest więc dołączenie do jednego z klubów, lub ciekawsza opcja, czyli założenie własnego. W drugim przypadku naszą drużynę będą wypełniać wirtualni gracze (komputer), warto więc postarać się, aby dołączyli do nas inni i rozwijali się wraz z nami. Mamy możliwość naboru otwartego, lub zapraszania konkretnych zawodników, tak jak w prawdziwym życiu.

Wybierając się do sklepu odzieżowego możemy zakupić nowe stroje, dzięki czemu nasz zawodnik. Wygląd nie ma tutaj wielkiego znaczenia, bardziej uwagę powinniśmy zwracać na umiejętności jakie dzięki nim zdobędziemy. W SoccerStar bardzo ważnym elementem jest oczywiście także trening, a tutaj mamy dostępne różne ścieżki rozwoju, trening podań, dryblingu, strzałów na bramkę oraz taktyki. Początkowo treningi są krótkie i trwają 5 minut, z każdym kolejnym poziomem musimy jednak poświęcać coraz więcej czasu. To ile treningów możemy odbyć jest uwarunkowane wytrzymałością jaka jeszcze nam pozostała.

SoccerStar to udana produkcja i trzeba przyznać wytwórni Playa Games, że wywiązali się z zadania stworzenia gry piłkarskiej z jajem. Jako walutę premium wprowadzono tutaj gwiazdki, jednak to co również można zaliczyć na plus, to fakt, że nie zyskujemy  dzięki temu wielkiej przewagi nad innymi, więc rozgrywka jest sprawiedliwa dla wszystkich.

Plusy gry:

  • Gra piłkarska, która nie polega na kierowaniu drużyną, a własnym zawodnikiem
  • Konto premium nie daje wielkich przywilejów
  • Grafika pomimo niewielu animacji potrafi przykuć wzrok

Minusy gry:

  • ?

Adres gry: www.soccerstar.pl

Źródło: https://www.dojubilera.pl/jakie-sa-najlepsze-materialy-do-przechowywania-bizuterii-aby-uniknac-jej-oksydacji