Opis gry MapleStory 2

0
222
Rate this post

Przemierzaj kolorową krainę pełną interesujących przygód i postaci w klimacie anime. Ciesz się pełną swobodą w tej darmowej grze MMORPG. Zwiedzaj, walcz i poznawaj nowych znajomych w pełni trójwymiarowym otwartym świecie następcy lubianego MapleStory.

 

Zostań przebiegłym łucznikiem, walecznym rycerzem lub miotającym ogniste kule magiem w tym darmowym 3D MMORPG do ściągnięcia na komputery PC. Wygląd swojego bohatera stworzysz zupełnie od podstaw według własnego życzenia. A dzięki zdobytym w ciągu gry nowym przedmiotom i strojom będziesz mógł go dalej upiększać.

Przemierzaj swoją postacią ten wielki świat i rób to, na co masz ochotę. Możesz wykonywać różne zadania, które przygotowali dla ciebie twórcy gry, lub po prostu spędzać miło czas z nowo poznanymi przyjaciółmi biorąc udział w różnych mini grach, jak pływanie czy wyścigi samochodami. Dzięki wykorzystaniu trójwymiarowego świata możesz wchodzić w pełną interakcję z otaczającą cię rzeczywistością, na którą składają się kolorowe lasy, łąki, pustynie, góry z wielkimi wodospadami, lodowe krainy i miasta pełne graczy. Mimo, że zbudowany z klocków, świat ten niejeden raz zachwyci cię swoim rozmachem, a akcja w której będziesz brał udział rozgrywała się będzie we wszystkich możliwych płaszczyznach. Często będziesz musiał zebrać w sobie kupę odwagi, aby skoczyć w dół, licząc że trafisz na upragnioną platformę lub pomost.

Samo beztroskie zwiedzanie świata to nie wszystko. Nierzadko na swojej drodze spotkasz przeciwników, z którymi będziesz musiał stoczyć walkę. Tak więc uważaj, żebyś nie natknął się na hordę wilków czy szkieletów tylko z samym patykiem w dłoni. Lepiej poszukać jakiejś skuteczniejszej broni albo grupy przyjaciół, którzy pomogą ci, gdy znajdziesz się w opałach. Z grupą towarzyszy dużo łatwiej będzie pokonać naprawdę potężnych bossów, którzy jednym ciosem potrafią rozsypywać w kupkę klocków całe góry.

Jeżeli lubisz słodkie MMORPG w klimacie anime, to ten tytuł nie powinien cię zawieść. Trójwymiarowy świat MapleStory 2 zbudowany z sześcianów jak w Minecraft, z wyglądu ma już niewiele wspólnego z płaskim platformówkowym wyglądem pierwszej części MapleStory.