Opis gry RuneScape

0
230
Rate this post

Jeśli chcesz zagłębić się w fantastyczny świat i przeżyć przygodę w 3D nie czekaj ani chwili i już teraz wkrocz do świata konfliktu i spisku i stań się nieustraszonym pogromcą wrogich plemion…

 

Zaczynasz jak tradycyjnie przy tego typu grach przeglądarkowych od wybrania swojego bohatera. W RuneScape masz świetne pole do popisu: swoją postać kszałtujesz nawet pod względem fryzury czy ubioru. Mało tego, w zależności od nastroju możesz ją w każdej chwili zmienić, na przykład w mgnieniu oka zapuścić pokaźną brodę swojemu bohaterowi.

Swoją przygodę w grze browserowej RuneScape rozpoczynasz na wyspie dla nowicjuszy, gdzie czeka cię krótki trening mający uczynić z ciebie mistrza walk wręcz i eksperta od rybołóstwa, górnictwa i innych specjalizacji. Nie masz tu jeszcze okazji do rozprawienia się z przeciwnikami? Nie martw się. Te umiejętności niewątpliwie przydadzą ci się w dalszych etapach gry RuneScape.

Prawdziwa przygoda zaczyna się w mieście Lumbridge. Tu doszlifujesz swoje techniki walki i łucznictwa. Bo RuneScape to nie tylko przyjemny krajobraz miasta. Poza jego murami czekają na ciebie prawdziwe misje i nierzadko okazje do stracenia życia. Wydawca gry Jagex Limited zatroszczył się, żebyś nie miał chwili wytchnienia podczas podbijania dalszych terytoriów zasiedlonych wrogimi plemionami. Wraz z innymi graczami możesz zakładać klany, które staną się potęgą w zbrojnych konfronatcjach z nigdy nie śpiącym przeciwnikiem.