Blood Wars

0
203
Rate this post

Historia Blood Wars rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, bo w roku 2012. Ma wtedy dojść do znacznego wyniszczenia ludności spowodowanej III wojną światową. Cywilizacja jednak zdołała przetrwać, a co więcej wynaleźć wiele pożytecznych urządzeń związanych między innymi z biotechnologią. Niestety drugą stroną medalu było również stworzenie śmiercionośnej broni. W 2019 roku wykorzystano nanowirusa, który spowodował spadek ludności do zaledwie 100 milionów w ciągu 24 godzin. Ludzie ginęli w męczarniach, a ci którzy mieli więcej szczęścia umierali natychmiast. Powstały także krwiożercze nano roboty, których głównym celem było zabijanie innych. Wampiry, które są uzależnione od ludzkiej krwi musiały zjednać swe siły, aby powstrzymać zagładę ludzkości i swojego gatunku.

W grze zostajemy jednym z nich i musimy walczyć o to, aby przetrwać. Znajdziemy tutaj do wyboru 5 różnych ras, z których każda charakteryzuje się innymi wampirzymi mocami, są wśród nich ssak, władca zwierząt, kultysta oraz łapacz myśli. Posiadają one aż 10 ścieżek rozwoju, które są rozwijane poprzez specjalne tatuaże. Nie mogło zabraknąć również misji, które są uzależnione od poziomu naszej postaci. Podstawą będą jednak codzienne wyprawy zarówno te związane z okolicami miasta, ale również dalekie pielgrzymki, które będą dostępne dopiero po osiągnięciu wyższych poziomów.

W Blood Wars odnajdziemy również sklep, zbrojownię i targ, w których zakupimy lepsze wyposażenie naszej postaci. Wraz z odpowiednią bronią i pancerzem będziemy mogli stanąć do walki z różnymi potworami na arenie. Niezbędny będzie trening, dzięki któremu podniesiemy umiejętności takie jak siła, zwinność, czy odporność. Istnieje tu oczywiście także system klanów, warto więc do jednego z nich dołączyć, lub stworzyć własny, aby mieć możliwość wykonywania misji klanowych.

Istnieją inne gry przeglądarkowe, które również są związane z tematyką wampirów i co więcej cały system jest bardzo podobny, jak np. Bite Fight. Blood Wars jest jednak bardzo ciekawą alternatywą, z mnóstwem przedmiotów i dużą ilością graczy. Istnieje również klika serwerów, które posiadają różne cechy charakterystyczne.

Plusy gry:

  • Ciekawy scenariusz
  • Dużo przedmiotów i generalna mnogość elementów

Minusy gry:

  • System gry oparty o zasadę kliknij i czekaj, nieco wychodzi z mody

Adres gry: www.bloodwars.interia.pl

Adres forum: www.forum.bloodwars.interia.pl

Poprzedni artykułBiteFight
Następny artykułCannons
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.