Opis gry Orcs Must Die: Unchained

0
167
Rate this post

Orcs Must Die: Unchained to dynamiczna gra akcji w trybie PvP z elementami strategii stworzonej przez Robot Entertainment na PC. Wspólnie ze znajomymi będziesz walczył przeciwko drużynie wroga aby zdobyć jego twierdze, jednocześnie broniąc swoją własną.

 

Przyjemna bajkowa grafika oraz ciekawa i szybka rozgrywka nie pozwolą ci się nudzić. Do dyspozycji będziesz miał umiejętności swoje i swoich przyjaciół, a także paletę różnego rodzaju pułapek, potworów i innych niespodzianek, którymi będziesz mógł przywitać nadchodzącego wroga. Rozgrywkę można porównać do takich tytułów jak LoL lub Smite czy innych gier z gatunku MOBA. Jednak Orcs Must Die: Unchained wprowadza swoje oryginalne rozwiązania, które skutecznie zmieniają rozgywkę.

Grę rozpoczynasz od wyboru strony konfliktu. Do dyspozycji masz Hordę lub Bastion. Ma to między innymi wpływ na to, jakich bohaterów będziesz miał do dyspozycji. Horda to ci o bardziej złym wyglądzie, a po ich stronie pojawiają się takie postaci jak Stinkeye, Midnight, Bloodspike, Temper czy Smolder. Bastion to ci „dobrzy”, a ich przedstawicielami są War Mage, Sorceress, Blackpaw, Ivy i Hogarth.

Każdy z graczy posiada także swoją talię kart, którą będzie mógł rozwijać, dzięki wzbogacaniu się na pokonywanych wrogach. Talia oprócz bohaterów, zawiera także różnego rodzaju bestie i potwory, które będą walczyć po twojej stronie. Będziesz mógł je poprowadzić do ataku na wroga, lub wykorzystać do obrony przed nim. Wśród kart pojawią się także różnego rodzaju pułapki i wzmocnienia, które będzie można przygotować, aby ułatwić obronę własnej bazy. Do tego należy dodać różnego rodzaju bronie i inne ulepszenia, które pomogą ci w walce. Talię można rozbudowywać i zmieniać dzięki nowym elementom zakupionym za walutę zarobioną w grze. Dzięki temu będziesz mógł ją dostosować do własnego stylu gry i strategii jakie obierzesz, aby pokonać przeciwnika.

Twórcy gry Orcs Must Die: Unchained zamierzają regularnie wzbogacać ją o nowe postacie, potwory, bronie i pułapki, tak aby rozgrywka nie mogła się znudzić. Możliwość grania jest całkowicie darmowa, ale jeżeli chciałbyś zainwestować prawdziwe pieniądze, masz możliwość wykupienia bonusowych pakietów z dodatkowymi bohaterami, walutą dostępną w grze, oryginalnym wyglądem herosów, czy innymi udogodnieniami.