SuperSoldier

0
263
Rate this post

Uwaga! Baczność! Tak właśnie brzmią pierwsze słowa w życiu nowego żołnierza, w którego rolę możesz się dziś wcielić także i Ty. SuperSoldier jest grą, w której wyraźnie czuć wojskowy klimat, a my mamy okazję zobaczyć jak wyglądają koszary od środka. Czeka na nas trochę wyzwań i wiele szkoleń dzięki czemu możemy rozwijać różne zdolności. Wszystko to oczywiście, żeby wywalczyć sobie miejsce na szczycie najlepszych graczy. Jeżeli lubisz wojenny klimat powinno cię to więc zainteresować.

Istotną rzeczą jest zdobycie pieniędzy, dzięki którym możemy rozpocząć szkolenie. Najłatwiej jest je zdobywać, gdy ktoś kliknie w nasz link. Gdy zgromadzimy już nawet niewielką sumę na koncie możemy rozpocząć szkolenia w SuperSoldier. Istnieją ich trzy rodzaje: podstawowe, specjalistyczne oraz w jednostce. Ostatnie w odróżnieniu od dwóch pierwszych pozwala szkolić wszystkich żołnierzy na raz. Nauczą się oni dzięki temu celniej strzelać, będą bardziej wysportowani, lub staną się świetnymi medykami.

SuperSoldier to połączenie ciekawego pomysłu z niestety marną grafiką. Wszystko jest statyczne, znane z wszelkich gier o wampirach, gdzie wszystko opiera się o klikanie odpowiednich opcji. Gdyby wprowadzić do niej trochę dynamiki była by dużo ciekawszym tytułem. Jeżeli komuś zależy jednak bardziej na innym i nieoklepanym motywie przewodnim gry to może spróbować. Osobiście nie jestem fanem tej gry, ale być może kogoś innego ona przekona. Zabawne jest także umieszczanie reklam innych gier w swojej własnej – ale to już pozostawiamy decyzji twórców.

Plusy gry:

  • Inna tematyka

Minusy gry:

  • Kiepska grafika
  • Szybko się nudzi
  • Mała liczba graczy

Liczba graczy: poniżej 2000