Opis gry Awakening of Heroes

0
260
Rate this post

Wszystkie chwyty dozwolone. W Awakening of Heroes załatwisz przeciwników w oryginalnym stylu. Wypuść postać na puste ulice i daj się poznać z najlepszej strony twoich super odlotowych mocy.

 

Awakening of Heroes na pewno jest MOBA, tylko, że jest zdecydowanie nietypowa. Darmowa gra online, Awakening of Heroes w czasie rzeczywistym zabierze cię w świat, w którym pośród barwnej grafiki będziesz bezlitośnie eliminował swoich przeciwników. Ze specjalną dawką humoru i lekką atmosferą gry, jak również skróconym czasem trwających sesji będziesz stawał się mistrzem ciągle pozostającym w napięciu na kolejne rozgrywki. Twoja misja to zwycięstwo, twój wybór to dopasowana do twoich potrzeb, odlotowa postać. Poprzez banalnie proste, zalogowanie się na Facebooku wybierzesz postać i dołączysz do gry, stoczysz nieprzewidywalną rozgrywkę, której nagroda jest zwycięstwo oraz chwała.

Twoja obsesja na punkcie sportów ekstremalnych, szczególnie loterii i robotek, jak również swieżutkie wypieki w twojej pięknej kuchni mogą nieźle zmylić przeciwnika! Twoje smaczne ciasto, z łatwością przekraczające granice wyobraźni, zamieni się w śmiercionośną broń! Bieda tym którzy staną na drodze twojej babci ze słodkim atakiem. Jeśli nie staruszka to Chimneya La Berge może stać twoją postacią, zamieniając się ze słodkiej zamiatarki w ciągu dnia w prawdziwie mrożącego krew w żyłach nocnego drapieżnika. Zostań trudną do pokonania i nieugiętą La Berge. Bądź niewidoczny dla wroga, dzięki swojej przebiegłości, piorunującej szybkości i nieprzewidalności. Nie chcesz grać dorosłym, zostań Dzieciakiem. Nie byle jakim, największym ze wszystkich. Jako Joffrey Psotnik możesz załatwić wszystko niekończącym się dowcipem. Pod mocą twojego śmiechu rozpłynie się niczym mgła. Pozytywna energia, to jest moc.

Jeszcze mało? W Awakening of Heroes twoja postać może być rzeźnikiem z doktorem z matematyki w kieszeni. Roger McBacon z tobą jako współbrata nie okaże współczucia. Dzięki niemu zmiażdżysz wrogów niczym prawdziwa maszynka do zabijania.