Opis gry World of Warplanes

0
189
Rate this post

Jeśli twoją pasja są samoloty i wszystko co z nimi związane, z pewnością zapragniesz wejść do gry, w której dzień rozpoczyna i kończy się tym samym: kolejną eksplozją samolotu wojennego.

 

Były już wojny na czołgi, na piechotę lądową, walki toczone na bezkresnych oceanach i w morskich głębinach. Teraz mozesz sprawdzić się jako pilot wojskowego samolotu, którego celem jest stanie się władcą przestworzy. Naładowana akcją gra client World of Warplanes otwiera przed tobą drzwi do podniebnych podbojów. Jako pilot możesz na przykład dosiąść dopiero co zbudowanych prototypów samolotów z okresu II Wojny Światowej i pokazać na co cię stać.

W grze do pobrania World of Warplanes masz do dyspozycji liczne wersje maszyn lotniczych, a każda jest lepiej wyposażona od poprzedniej. Wszystkie maszyny pochodzą z przedziału czasowego 1930-1950. Żaden z samolotów oczywiście nie jest pozbawiony wad, musisz więc dokładnie przemyśleć swój wybór, zaważy on bowiem na twojej przyszłości w grze. Masz więc do wyboru na przykład 'Twin-Engine Fighters’ lub 'Strafing Aircrafts’. W tej grze MMO nie masz ani chwili na spoczynek, jesteś ciągle w gotowości bojowej, gotowy w każdej chwili złapać za drążek i poprowadzić swoją maszynę do zwycięstwa.

Zasiądź więc za sterami jednego z tych podniebnych potworów i pokaż, co potrafisz za sterami samolotu. Będziesz miał również możliwość rozwijania nie tylko swojego bohatera ale również maszyny, w której przyjdzie cię zmierzyć się z przeciwnikiem. Wraz z domieszką akcji i strategii gra client World of Warplanes stanowi możliwość do sprawdzenia się na wielu płaszczyznach.