Opis gry Crossfire Europe

0
152
Rate this post

Dwie korporacje żołnierzy próbujące się nawzajem zwalczyć stanowią kanwę fabuły tej strzelanki. Zdecyduj więc jakim jesteś typem żołnierza: strzelasz w imię dobra, czy wyłącznie dla pieniędzy?

 

W pierwszoosobowej strzelance client Crossfire Europe wcielasz się w postać wyborowego żołnierza i podejmujesz różnorodne misje rozsiane po całym świecie.

Formacja 'Global Risk’ będzie zlecała ci wyłącznie takie zadania, które mają na celu zwalczanie przemocą przemocy na świecie. Będziesz więc niejednokrotnie musiał udać sie na misję przeciwko terrorystom oraz okrutnym dyktatorom. Twój oddział składa się z wyspecjalizowanych byłych żołnierzy armii oraz członków wojskowych oddziałów specjalnych. Należysz więc do elity w dokładnym tego słowa znaczeniu. Ale od najlepszych wymagana jest oczywiście najlepsza jakość wykonywania zleceń. Czy nie ulegniesz naporowi stresu i ręka nie zadrży ci na spuście?

'Global Risk’ nie może zagwarantować ci jednak wystarczająco dobrych pieniędzy za zwalczanie swiatowego zła. Dlatego też do wyboru masz drugą frakcję w strzelance client Crossfire Europe, 'Black List’. W niej nie liczą się ideały i wzniosłe cele, tutaj mordujesz z zimną krwią, ale przynajmniej dobrze ci za to zapłacą.

Pierwszoosobowa strzelanka Crossfire Europe gwarantuje ci naładowane akcją urozmaicone strzelaniny, ponieważ twoi przeciwnicy są sterowani przez graczy z całego świata. Do twojej dyspozycji są również liczne modusy w grze: Search&Destroy;, Elimination, Escape Mode, Ghost Match, Free for all oraz Team Deathmatch, które zdecydowanie nie pozwolą ci na chwilę nudy w grze. Oprócz tego jak na wyspecjalizowanego żołnierza przystało, w strzelance Crossfire Europe do twojej dyspozycji będą liczne rodzaje broni, a każda z nich jest jeszcze bardziej śmiercionośna niż poprzednia.