Opis gry UFO Online – Fight for Earth

0
211
Rate this post

A teraz dla odmiany przenieśmy się w niedaleką przyszłość, która wcale nie wygląda tak różowo. Wyniszczona, przeludniona ziemia szuka ratunku. Z pomocą przybywają obcy. Czy aby na pewno chcą pomóc?

 

Akcja przeglądarkowej gry 3D UFO Online – Fight for Earth toczy się w roku 2025. Zasoby surowców naturalnych są na wyczerpaniu i koniec ludzkości jest bliski. Jednak na horyzoncie pojawiają się obcy gotowi pomóc rasie ludzkiej w walce o przetrwanie. Ludzkość zaufała przybyszom z kosmosu, jednak trzy zbuntowane frakcje postanowiły stawić im opór i walczyć o ziemię. W tej grze na przeglądarkę wybierasz jedną z frakcji, a następnie zajmujesz się budową i rozbudową baz jak również szkoleniem armii i rekrutacją nowych żołnierzy. Dysponujesz własnym działem rozwoju technologicznego, dzięki któremu stale wyposażasz swoją bazę, aby dominować na tym ostatecznym polu bitwy.

W UFO Online – Fight for Earth stawiasz czoło najeźdźcom z kosmosu walcząc o zachowanie autonomii planety ziemi. Walczysz przeciwko przybyszom z kosmosu, przeciwko pozostałym frakcjom lub też przeciwko intruzom. Wszystkie środki, jakich użyjesz, wyposażenie i uzbrojenie, które zdobędziesz mają na celu jedno: ocalenie ludzkości przed kosmicznymi agresorami. Nie jesteś przecież naiwny i nie do końca wierzysz w dobre intencje kosmicznych 'wybawców’.

Gra browserowa UFO Online – Fight for Earth daje ci do dyspozycji dobrze rozbudowaną bazę, w której możesz szkolić swoich żołnierzy z różnych klas. Tutaj możesz w spokoju planować taktyczne rozgrywki z przeciwnikiem oraz udoskonalać swoją broń. Dzięki temu możesz stawiać czoła kosmitom, zaliczać kolejne pasjonujące questy, wspinać się po szczeblach gry aby otworzyć oczy ziemianom: kosmiczni wybawcy nie przybyli w pokoju!