Opis gry Army Rage

0
170
Rate this post

Witamy na polach bitew Drugiej Wojny Światowej! Jako żołnierz twojego narodu walczysz w rozległych obszarach tego świata. Załaduj broń, zapomnij o strachu i dołącz do kadry!

 

Narody tego świata szykują się na potężną bitwę a ty jako zdecydowany żołnież walczysz na czele frontu o sławę i honor twego narodu. Wybierz czy chcesz walczyć po stronie aliantów czy państw osi i zadecyduj o wyniku całej wojny!

Strzelanka Army Rage oferuje tobie ogromny arsenał broni, który odzwierciedla realia Drugiej Wojny Światowej. Masz do wyboru na przykład granaty, karabiny maszynowe lub nawet miotacze ognia. Różne profesje między którymi możesz wybierać, pozwalają tobie korzystać dodatkowo ze specjalnych umiejętności, na przykład będąc zwiadowcem również możesz działać jako snajper. Jeżeli jednak zdecydujesz się na profesję inżyniera pozwoli tobie to na korzystanie z wyrzutni rakiet lub konstrukcje ciężkiej broni maszynowej.

Jako żołnierz naródu, który znajduje się w stanie wojny, zobaczysz kawałek świata. Wiele miejsc akcji i przeróżne zadania czekają na ciebie w darmowej grze Army Rage. Eskortuj niezbędny ładunek lub ważną osobę albo broń wasze stanowisko! Kluczowym elementem gry Army Rage jest zgrana drużyna. Jako członek czteroosobowej kadry masz możliwość udowodnienia w wielu misjach i różnych trybach gry na co cię stać. Liczne mapy tej strzelanki są przeznaczone dla 24 graczy, co oznacza że aż 6 drużyn może stanąc przeciwko sobie do walki. Ale pamiętaj, tylko zgrana drużyna będzie w stanie triumfować nad innymi!