Opis gry Dota 2

0
183
Rate this post

Gra online stoi przed tobą otworem. Gra, w której wkraczasz na arenę walk na śmierć i życie i podejmujesz wyzwanie dynamicznych rozgrywek w świecie fantasy.

 

Mieszanka gry z gatunku RPG oraz strategii w niezwykle dynamicznych klimatach walk na śmierć i życie, które odbywają się na arenach specjalnie stworzonych do podejmowania wyzwań starcia z pozostałymi graczami. Taka właśnie porcję wrażeń zagwarantuje ci gra online Dota 2 będąca kontynuacja pierwszej części gry, która odniosła sukces na rynku gier online.

W grze Dota 2 będziesz mógł stworzyć własnego bohatera, z którym udasz się na pełne niebezpieczeństw walki w fantastycznym świecie gry. Swoją unikalną postać będziesz mógł levelować zaliczając kolejne wyzwania i zwycięsko wychodząc z kolejnych pojedynków. Umiejętności twojego bohatera w grze Dota 2 będziesz mógł dodatkowo wzmacniać za pomocą zebranych przedmiotów oraz zdobywanych lub rozwijanych umiejętności.

Fantastyczny świat gry, w którym przeciwnik czai się za każdym rogiem, a zło nigdy nie śpi, możesz przemierzać w pojedynkę lub wraz z członkami twojego teamu. Świat widziany z perspektywy lotu ptaka odkryje przed tobą swe tajemnice. Przeogromne mapy, na których rozgrywa się akcja w grze online Dota 2 zbudowane są symetrycznie oraz składają się z licznych dróg ułożonych w swoiste labirynty oraz strzeżone przez wieże. Za zwycięskie wyjście z opresji wzrośnie oczywiście licznik twoich punktów doświadczenia, a wówczas otworzy się przed tobą jeszcze więcej możliwości w grze online Dota 2.

Do zagrania w grę online Dota 2 konieczne jest pobranie oraz instalacja oprogramowania client.