Opis gry Knight Online

0
304
Rate this post

Stając po stronie rasy ludzkiej lub wcielając się w Orka rasy Karus wkraczasz do pełnego niebezpieczeństw świata, w którym zło nigdy nie śpi. Tutaj rządzi prawo silniejszego, a wojna nigdy nie ustaje.

 

W grze client Knight Online czekają na ciebie pełne wartkiej akcji dynamiczne pojedynki z silnym przeciwnikiem. W fantastycznym świecie gry trwa nieustanna wojna między dwoma zwaśnionymi nacjami, Ludźmi i Orkami. Grę rozpoczynasz podejmując najważniejszą decyzję, po której stronie przyłączysz się do odwiecznej walki dobra ze złem.

Przy kształtowaniu twojego indywidualnego bohatera masz do dyspozycji liczne klasy postaci. Wkraczasz więc do walki jako przedstawiciel Karus, potężnych i żądnych krwi Orków, lub rasy ludzkiej El Morad. W każdej rasie masz do wyboru cztery opcje postaci. Możesz wcielić się w Wojownika, którego siła leży w walce bezpośredniej lub Złoczyńcę władającego biegle łukiem i strzałami i potrafiącego z największej odległości zgładzić przeciwnika. Do twej dyspozycji jest też rzucający potężne zaklęcia Mag lub Kleryka, który potrafi uleczać nawet najbardziej dotkliwe rany. Każda z tych postaci dysponuje ponadto unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami.

Gra client Knight Online oferuje ci pełne wartkiej akcji pojedynki w pełnym magii i przerażających kreatur świecie. W przerwach między kolejnymi starciami z wrogiem możesz podjąć się dodatkowego zajęcia, czy to polowanie na potwory, czy też handel lub ulepszanie twojego ekwipunku, wszystko to znajdziesz w świecie gry fantasy Knight Online. Pasjonujących wyzwań, jakie stawia przed tobą gra możesz podjąć się samodzielnie lub też organizując się z innymi graczami w grupy, w których łatwiej sprostać zadaniom.

Przy odrobinie wysiłku uda ci się z pewnością zdobyć tereny przeciwnika i stać się tym samym przywódcą własnego klanu. Poszerzając stale władzę nad kolejnymi terytoriami przeciwnika i zgładzając kolejne potwory stajesz się niepokonanym wojownikiem w grze client Knight Online.