Opis gry Shards of War

0
152
Rate this post

Załaduj broń i odwiedź przerażające miejsca na ziemi. Trzymaj palec na spuście i nastaw się na trzymające w napięciu strzelaniny w taktycznej strzelance z gatunku MOBA.

 

W niedalekiej przyszłości walczysz o przetrwanie. Shards of War to gra wojenna z gatunku MOBA od wydawcy Bigpoint. Podczas strzelanin na polach bitew musisz pokazać, na co cię stać. Tym razem jednak nie sięgasz po miecz, ponieważ ośrodkiem zainteresowania są futurystyczne pistolety i karabiny.

W darmowej grze na przeglądarkę Shards of War do twojej dyspozycji jest 5 typów postaci. Każdy z nich dysponuje słabymi i mocnymi stronami. Klasa Juggernaut wykorzystuje potężne opancerzenie, kiedy typ Assault korzysta ze swoich niszczycielskich broni. Szybkość i spryt należą do mocnych stron klasy Recon, podczas gdy Heavy Gunner zapewnia osłonę ogniową. Tactician zajmuję się obserwacją wrogich graczy. Podczas walk 5 na 5 liczy się przede wszystkim zmyślna taktyka.

Twoimi codziennymi przyjemnościami w shooterze free-to-play Shards of War są pełne akcji strzelaniny na urozmaiconych polach bitew, które oferują ci mnogość taktycznych opcji. W grze czeka na ciebie spora dawka akcji na arenie. Wykorzystując różne taktyki podczas walki masz dużą szansę na wygraną. W darmowej strzelance z gatunku MOBA łączysz się w grupy z innymi graczami. Więc załaduj i odbezpiecz broń i nastaw się na trzymające w napięciu strzelaniny na wirtualnych polach bitew darmowej gry na PC Shards of War, która wcześniej znana była jako gra na przeglądarki pod tytułem Merc Elite.