Opis gry Hawken

0
178
Rate this post

Za sterami bojowego Mecha wkraczasz w jądro konfliktu przyszłości. Jako pilot kroczącej jednostki wojennej walczysz na odległej planecie o resztki cennych zasobów koniecznych, by przetrwać…

 

Okazuje się, że w przyszłości ludzkość nie będzie walczyć za pomocą świetlnych mieczy i broni laserowej. Zacięte wojny będą staczane za sterami potężnych kroczących robotów Mechów. W grze client Hawken przenosisz się do wcale nie tak odległej przyszłości, w której ludzkości udało się dotrzeć na odległe planety i znaleźć na nich inteligentne formy życia. Kolejne planety zostały skolonizowane, lecz na jednej z nich ludzkość została niemalże doszczętnie zdominowana przez obcych. Ci, którym udało się ocaleć walczą zaciekle o resztki zasobów.

Osadzona w futurystycznych klimatach gra z gatunku shooter Hawken przeniesie cię za stery jednego z Mechów, bojowych robotów, za pomocą których rasa luudzka walczy o przetrwanie na jednej z planet, na której kolonizacja obcych form życia wymknęła się spod kontroli. Darmowa strzelanka Hawken to ostateczna rozgrywka ludzkości o dominację, przeżyje bowiem ten, kto zdobędzie władzę nad niezbędnymi do przeżycia surowcami.

Wraz z innymi graczami walczysz więc za sterami własnego Mecha o dostęp do wody, pożywienia i pozostałych zasobów. Twój robot wyposażony jest w nowoczesne rodzaje broni, od pojedynczych dział, po wybuchowe granatniki i wyrzutnie. Futurystyczna grafika pracująca na silniku Unreal 3 Engine ukazuje miasta przyszłości pełne niezliczonych labiryntów i mnóstwa zakamarków, w których czai się wróg. Innowacją w grze Hawken jest zdolność twojego Mecha do wznoszenia się czasowo w powietrze, będziesz mógł więc zadać ostateczny cios przeciwnikowi również z powietrza.

Gra client Hawken oferuje ci również dwa tryby gry, możesz więc udać się na pole bitwy przyszłości w pojedynkę, lub też przyłączając się do grupy innych graczy, aby zdobyć cenne punkty konieczne do levelowania postaci. Pierwszoosobowa strzelanka Hawken to eksplozja za eksplozją, dynamiczna rozgrywka i pełne emocji starcia ludzkości o przetrwanie.