Opis gry Forge

0
232
Rate this post

Ta gra uprowadzi ciebie w daleki, pełny akcji świat fantasy, gdzie będziesz uczestniczył w śmiertelnych pojedynkach.

 

Forge jest darmową grą do pobrania a ponadto dynamiczną hybrydą gry akcji i TPS (Third Person Shooter). Grasz i walczysz w drużynie. Zadbaj więc, abyś nie skończył w kostnicy – tylko grając wspólnie z twoją całą drużyną, uda się tobie opuścić arenę na żywo. Decydującym elementem, który prowadzi nie tylko do przetrwania ale i również do zwycięstwa jest zgrana współpraca różnych profesji. Jedynie taktycznie przemyślane korzystanie z indywidualnych umiejętności pojedynczych postaci zapewni tobie przewagę na polu bitwy.

Forge oferuje tobie różne klasy charakterów. Zabójcy chowają się w cieniach i sprawnie operują zatrutymi nożami. Tropiciele nie tylko mogą się pochwalić talentem co do łuków ale i również konstrukcją śmiertelnych pułapek. Mistrzowie Ognia posiadają władzę nad elementem ognia i mogą nim dowolnie kierować. Szamani nie walczą aktywnie na samym czele wszak wspierają drużynę lecząc wszystkie rany. A strażnicy są potężnymi masami mięśni, którzy odbiją każdy atak.

Poprzez regularne aktualizacje zostają na bieżąco dodawane nowe postacie. Każda z nich jest wzbogacona unikalnymi umiejętnościami, które poprzez odpowiedni sposób użycia pomogą tobie zyskać przewagę nad wrogą drużyną. Z grona wszystkich indywidualnie dostępnych umiejętności każda postać może korzystać z dziewięciu przez ciebie dobranych. Pierwsze siedem to zwyczajne specjalne umiejętności, do tego dobierasz jedną pasywną oraz jedną bardzo efektywną umiejętność, która jest tylko dostępna co cykl regeneracji.

Mecze PvP rozgrywają się na różnych mapkach mrocznego świata fantasy, który jest lekko inspirowany europejskim średniowieczem. Każda mapka ma swój własny styl, na przykład oblężone miasto, gęsta dżungla w tym stare, zarośnięte świątynie lub prastare pole bitwy, gdzie tylko ruiny świadczą o rozmiarze wojny, która kiedyś musiała tam szaleć.

Grafika pracuje za pomocą Unreal Engine 3, z którego też korzystają takie tytuły jak DC Universe Online lub Smite.