Margonem

0
178
5/5 - (1 vote)

Margonem to jedna z najbardziej rozbudowanych polskich gier MMO, która trzeba przyznać wygląda dosyć nietypowo i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Mamy w niej okazję poruszać się po bardzo rozbudowanym świecie i przypomnieć sobie jak wyglądały gry na popularnego pegasusa w latach 90′.  Niektórym może też ona przypominać bardzo popularną niegdyś Tibię. Co ważne autorzy dbają o to, aby społeczność nie uciekała od nich – dodają nowe opcje, organizują różne akcje, co zachęca do grania.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszy. Naszej postaci możemy pokazywać kierunek, w którym ma się poruszać, a także klikając na odpowiednie przedmioty, czy inne postaci dokonywać akcji. Możemy rozmawiać ze spotkanymi ludzikami – warto to robić, ponieważ zazwyczaj przekazują nam różne cenne wskazówki. Będzie to więc szczególnie istotne w początkowych fazach gry.  Grafika jest oldschoolowa, niektórzy powiedzą, że brzydka i „stara”, jednak moim zdaniem jest to zdecydowany plus, ponieważ, przynajmniej czymś się odróżnia od na przykład cukierkowych gier BigPoint.

Margonem to gra MMORPG, znaczy to tyle, że mamy tutaj dużo możliwości rozwoju postaci – nie tylko podnoszenia poziomów, ale przede wszystkim wyboru nowego uzbrojenia, pancerzy, a także różnych dodatkowych przedmiotów, które z czasem zapełnią naszą torbę podróżną. Po drodze czeka na nas wiele rozbudowanych questów, w których będziemy musieli walczyć z przeciwnikami, zdobywać biżuterię, a także rozwiązywać zagadki – możemy być pewni, że nie będzie nudno. Ciekawe jest także to, że Margonem nie dostarcza nam jedynie możliwości gry PvP, ale także w trybie single player na specjalnie do tego celu przygotowanym serwerze.

Jeżeli szukasz gry ciekawej, przede wszystkim nieco innej od wciąż powielanych produkcji to Margonem wydaje się świetną propozycją. Trzeba sobie jedynie zdawać sprawę z tego, że nie jest to coś w stylu Wolnych Farmerów. Lepiej traktować ją podobnie jak tradycyjne gry pudełkowe RPG, lub world of warcraft w zminiaturyzowanej wersji – pożera ona mnóstwo czasu, a jeżeli się wciągniemy to ciężko się oderwać – szczególnie jeśli poznamy kilku ludzi i będziemy się z nimi komunikować na czacie.

Plusy gry:

  • „Inność”
  • Polska produkcja

Minusy gry:

  • Zjadacz czasu

Adres gry: www.margonem.pl

Źródło: https://bodbam.pl/jak-moge-znalezc-zbalansowane-informacje-na-temat-ryzyka-i-korzysci-zwiazanych-z-medycyna-alternatywna

Poprzedni artykułFree Aqua Zoo
Następny artykułFootballTeam
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.