Opis gry Grand Epic

0
217
Rate this post

Graj czterema bohaterami w tej przeglądarkowej RPG. Odkryj zakątki wirtualnego świata tej gry i przetrwaj wszystkie walki PvP. Wiele wyzwań czeka na twoich bohaterów…

 

Grand Epic jest MMORPG przeglądarkową, której akcja toczy się w kolorowym świecie. Rozpoczynając grę musisz stworzyć co najmniej jednego bohatera, z którym wyruszysz w podróż po krainach tej gry. Jeżeli masz ochotę, to możesz stworzyć nawet do czterech własnych bohaterów. W grę Grand Epic możesz grać bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej, ponieważ nie musisz ściągnąć klienta do tej gry.

Tutaj masz do wyboru cztery różne klasy: Flowers Valley, TianMu Cave, Shu Mountain i Herming Mountain. Klasa Flowers Valley jest raczej wyspecjalizowana w leczeniu, łucznictwie i spirytualnych atakach. Dołączysz do TianMu Cave, to należysz do rasy bardziej agresywnej w walce. Bohaterowie należący do rasy Shu Mountain są znani z szybkości i elegancji w bitwie. Oni dobrze wiedzą jak posługiwać się mieczem. Zdecydujesz się jednak na frakcję Herming Mountain, to będziesz dobrze walczyć z dużych odległości. Każda frakcja posiada indywidualne umiejętności, które musisz przemyślnie zastosować podczas bitew.

W grze fantasy RPG Grand Epic musisz przetrwać i udowodnić twoje umiejętności podczas licznych walk. W trakcie gry przyswajasz sobie jeszcze więcej zdolności, zbierasz również przydatne przedmioty i stajesz się coraz bardziej doświadczonym wojownikiem. Jesteś gotów na wielką przygodę w barwnym świecie gry Grand Epic?