Opis gry Skylancer

0
198
Rate this post

Lewitujące w powietrzu wyspy w grze online – Teraz możesz również ty zamieszkać na latającej wyspie w fantastycznym kolorowym świecie i zmierzyć się z wyzwaniami.

 

W strategicznej grze na przeglądarkę Skylancer wkraczasz do fantastycznej komiksowej krainy, w której czeka na ciebie mnóstwo wymagających wyzwań. Lądujesz nie tylko na latającej wyspie, lecz również w centrum konfliktu pomiędzy trzema zwaśnionymi frakcjami: pokojowo nastawioną 'Allianz’, lubującą się w ekspansji 'Imperium’ oraz oportunistyczną 'Renegaci’. Frakcje bezlitośnie się zwalczają, a ty musisz przyłączyć się do jednej z nich i rozpocząć swoją przygodę.

Niezależnie jednak od obranej frakcji twoim jedynym celem w przeglądarkowej grze Skylancer jest zdobycie magicznych artefaktów legendarnego plemienia. W tym celu stoi przed tobą jednak nie lada wyzwanie: wdrapać się na sam księżyc. Jedynie współpracując z innymi graczami należącymi do twojej frakcji będziesz w stanie tego dokonać, więc niezwłocznie roczpocznij wraz z własną drużyną budowę wieży, która dosięgnie aż do srebrengo księżyca. Tam miej się na baczności i rozglądaj się w poszukiwaniu ukrytych artefaktów.

Gra na przeglądarkę Skylancer oferuje ci również urozmaicone wyzwania w postaci misji i zadań, podczas których będziesz musiał wykazać się swoimi umiejętnościami. Twoim zadaniem w kolorowym wirtualnym świecie jest również rozbudowa twojej własnej latającej wyspy, to ty jesteś w końcu jej panem, czyli Skylancerem. Niezwykle pomocne przy rozwijaniu nowych technologii będą wspomniane artefakty. Zdobywaj więc cenne surowce, by twoja wyspa błyszczała blaskiem na tle innych latających krain.

Lecz Skylancer to nie tylko rozbudowa wyspy, lecz rownież liczne pojedynki PvP oraz PvE, w tym celu twoim zadaniem będzie rownież zatroszczenie się o odpowiednie zaplecze militarne. Latające wyspy są kolorowe, jednak również pełne niebezpieczeństw i żądnych władzy przeciwników. Tylko odpowiednio wyposażony możesz spokojnie dalej eksplorować fantastyczny świat przeglądarkowej gry Skylancer.