FootballTeam

0
172
Rate this post

FootballTeam to gra sportowa, gdzie poprowadzimy karierę swojego wirtualnego piłkarza, od zwykłego zawodnika w kiepskiej lidze, do gwiazdy ligi mistrzów. Nie jest to typowa gra menadżerska, tutaj sami możemy skompletować drużynę 11 graczy i dołączyć do rozgrywek. Gra cieszy się dużą popularnością, dostępnych jest już kilka serwerów, które są oczywiście w różnym stopniu rozwinięte.

Tworząc swojego zawodnika w pierwszej kolejności możemy wybrać jego imię i nazwisko oraz wspomniany serwer. Najlepiej wybrać taki o wyższym numerze, dzięki czemu mamy większe szanse na uzyskanie wyższej pozycji w rankingu. Początkowo otrzymamy 100 akcji, a w kolejnych dniach 150. W pierwszej kolejności najlepiej jest określić pozycję na której chcielibyśmy grać – niektórzy wolą być bramkarzem, a inni złotymi strzelcami. Dzięki wyborowi sponsora możemy uzyskać dodatkową gotówkę w euro, która pozwoli nam na dalszy rozwój.

Bardzo ważny jest rozwój naszego piłkarza, musimy zadbać o jego wyszkolenie wysyłając go na codzienne treningi. Można tego dokonać w mieście na wiele różnych sposobów. Podstawową opcją jest po prostu trening, gdzie możemy wybrać to co chcemy poprawić, strzały, szybkość, celność itd. Minusem tego jest długi czas trwania treningu. Na szczęście można go skrócić na dwa sposoby – udać się do szkółki treningowej, lub centrum szkoleniowego. Koszta są w tym wypadku sporo wyższe i wydamy na to dużo więcej euro, ale zaoszczędzimy również masę czasu. Warto więc wybrać jedno z tych dwóch rozwiązań, gdy będziemy już więcej zarabiać.

W FootballTeam możemy także założyć własną drużynę, lub dołączyć do już istniejącej i także nią zarządzać. Od nas będzie zależało, czy będzie ona przynosiła zyski, czy tylko straty. Za każdy mecz otrzymamy pensję, oraz będziemy lepiej widoczni na rynku transferowym. Jest to bardzo rozbudowana gra przeglądarkowa o charakterze sportowym, która każdemu fanowi piłki nożnej, lub popularnej gry Football Manager przypadnie do gustu.

Plusy gry:

  • Bardzo rozbudowana
  • Dobre odwzorowanie świata realnego
  • Duża liczba graczy

Minusy gry:

  • Konta premium dają dużą przewagę nad innymi

Adres gry: www.footballteam.pl

Adres forum: www.forum.footballteam.pl

Poprzedni artykułMargonem
Następny artykułFarmerama
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.