Opis gry Granado Espada

0
205
Rate this post

Stań się częścią historii krainy Granado Espada i wypełnij swoje przeznaczenie w świecie, którego losy stały się niepewne. Wojny, które zniszczyły Stary Świat stukają już do bram Nowego Świata.

 

W grze do pobrania Granado Espada sam wybierasz swoją postać spośród pięciu klas bohaterów oraz spośród całej gamy innych postaci. W tym fantastycznym świecie nie jesteś na stałe związany swoją decyzją oraz możesz kierować jednocześnie kilkoma postaciami. Dodatkowo na każdym etapie gry możesz dowolnie lawirować między klasami bohaterów i dowolnie je zmieniać. Ponadto twoi bohaterowie ciągle się uczą i poprzez kolejne pojedynki lub nawet dzięki przeczytanej książce podnoszą swoje kwalifikacje i przyswajają nowe umiejętności.

Gra client Granado Espada daje ci do wyboru pięć klas bohaterów: Muszkietera, Skauta, Czarodzieja, Elementalistę oraz Wojownika. Muszkieterowie władają biegle bronią palną, ale nie stronią również od walk wręcz lub strzelania zatrutymi strzałami. Domeną czarodziejów są magiczne zaklęcia, klątwy oraz zdolności telekinetyczne. Równie dobrze możesz stać się inną postacią, na przykład Calypso, której Kocie Oko pozwoli ci widzieć ludzkie słabości i wykorzystywać je na swoją korzyść.

Granado Espada jest grą RPG w której zbierasz swoją drużynę i walczysz wraz z innymi klanami o kolejne miasta w świecie fantasy pełnym niebezpieczeństw i pasjonujących wyzwań. W tej grze client przemierzasz świat Granado Espada podejmując różnorodne wyzwania takie jak pojedynki PvE oraz PvP. Możesz w dowolnej chwili wkroczyć na arenę i pokazać innym graczom, co to znaczy umieć władać bronią. Aby stać się jeszcze silniejszym w walce o całe miasta przystąp do klanu, wówczas staniesz się jeszcze silniejszy. Niejednokrotnie będziesz musiał zajrzeć do mrocznych lochów przeznaczonych jedynie dla najodważniejszych.

Granado Espada gwarantuje liczne wyzwania i pojedynki, dzięki którym na pewno nie zaznasz chwili spokoju w grze. W Granado Espada toczą sie kolejne wojny, które chcą zachwiać Nowym Światem. Nie możesz do tego dopuścić.