Opis gry Dead Frontier

0
205
Rate this post

Spójrz w lewo. Albo w prawo. Cokolwiek tam znajdziesz będzie twoją bronią w postapokalitypcznej walce z hordą mięsożernych zombie. Bo te właśnie dobijają się do twoich drzwi. Stań do walki!

 

W mrocznej grze browserowej Dead Frontier z gatunku MMORPG lądujesz w samym centrum apokalipsy, w której musisz wraz z innymi ocalałymi graczami zmierzyć się z armią nieumarłych, które grasują w dotkniętym plagą zombie mieście. W mrocznych krajobrazach gry Dead Frontier masz jeden cel: dożyć dnia następnego.

Gra przeglądarkowa Dead Frontier gwarantuje ci rozrywkę na najwyższych obrotach. Pod warunkiem, że pod pojęciem rozrywki rozumiesz zaciekłe strzelaniny z bandą rozjuszonych i żądnych krwi zombie. Na szczęście do twej dyspozycji będziesz miał różnorodne rodzaje broni, którą z pewnością upolujesz niejednego potwora w surviwalowej grze Dead Frontier. Musisz więc mieć ciągle oczy i uszy szeroko otwarte, nie wiesz bowiem zza którego rogu wyskoczy na ciebie mięsożerna bestia.

W mrocznym świecie gry rodem z horrorów lądujesz w mieście Fairview, niestety w otoczeniu wyczuwających krew ludzką zombie. W jednej z nielicznych baz wypadowych na obrzeżach miasta możesz czuć się względnie bezpiecznie, jednak zombie nie śpią, więc będziesz musiał udać się na polowanie, by przetrwać do kolejnego wschodu słońca. Sprawę ułatwi ci szeroki wybór broni w pełnej akcji grze na przeglądarkę Dead Frontier, ponieważ do dyspozycji będziesz miał ich aż ponad 100. Wprawdzie wszystko się nada do zwalczania zombie w surwiwalowym modusie gry.

Gra Dead Frontier utrzymana jest w grafice 3D, tak więc mięsożerni nieumarli wyglądają wyjątkowo realistycznie. Wkrocz do pełnego niebezpieczeństw świata i strzelaj do każdego zombie, który pojawi się na mrocznych ulicach miasta Fairview w postapokaliptycznych klimatach gry rodem z horroru Dead Frontier.