Opis gry Fiesta Online

0
241
Rate this post

Zapierający dech w piersiach świat fantasy to jest właśnie to! Rosnące w siłę zło czai się już, by zakłócić błogi spokój tego magicznego kontynentu. Ktoś musi je powstrzymać…

 

Fiesta Online to gra client w której walka dobra ze złem odgrywa się na arenie fantastycznego i magicznego kontynentu, którego mieszkańcy żyją w zgodzie ze sobą i naturą. Jednakże już niebawem spokój ten zmąci zło. Twój bohater musi udać się na misję, której celem jest odnalezienie wszystkich fragmentów wizerunku stwórcy Legel, którego tysiące kawałków rozproszone są po kontynencie. Tylko zakończone sukcesem zadanie może uchronić ten piękny świat przed zagładą.

Grę client Fiesta Online rozpoczynasz od wybrania jednej z czterech klas dla twojego bohatera. Możesz wcielić się w postać wojownika, duchownego, łucznika lub maga. Każda z tych klas ma swoje zarówno mocne jak i słabe strony. Będąc magiem jesteś wyśmienity w walkach z użyciem magii, jednak w pojedynku wręcz możesz potrzebować wsparcia elfów.

Możesz uczyć swojego bohatera nowych trików, jak również dokupywać mu nowe licencje, które wzmocnią działanie jego broni. W walce ze złem oraz niebezpiecznym zaliczaniu kolejnych mijsi nie jesteś osamotniony. Tak jak w pozostałych grach client, również w Fiesta Online możesz założyć gildię z innymi graczami, abyś jeszcze skuteczniej mógł rozprawiać się ze złem.

Jeśli uda ci się złożyć wizerunek Legal w jedną całość, wówczas w świecie Isya znów zapanuje spokój i harmonia. Nie trać ani chwili i już teraz wkrocz na fantastyczną arenę odwiecznej walki dobra ze złem!