Opis gry FantasyHill

0
216
Rate this post

Przekształć swój niepozorny ogródek w kwitnącą magicznymi roślinami fantastyczną krainę. Do dyspozycji masz nie tylko grabie i motykę, ale również nasiona czarodziejskich roślin.

 

W przeglądarkowej grze FantasyHill nigdy nie jesteś sam, bowiem zewsząd otaczają cię magiczne rośliny, a każdy twój krok śledzi mały elf Anthea. Ona zawsze gotowa jest przyjść ci z pomocą i posłużyć dobrą radą, a nawet pomoc w sadzeniu czarodziejskich roślin. Nie jest ona jedyną mieszkanką czarodziejskiego ogródka. W grze znajdziesz bowiem mnóstwo innych baśniowych stworzeń.

Również Gwendra, przepiękna smoczyca, będzie towarzyszyła ci na każdym kroku. Wraz z tymi baśniowymi towarzyszami będziesz mógł zakasać rękawy i zabrać się do roboty. A tej jest wiele, bowiem twoim zadaniem będzie uprawa czarodziejskiego ogródka. Możesz go dowolnie ukształtować, samodzielnie rozstawiając klomby i grządki. Następnie możesz zabrać się za uprawę, czekają na ciebie różne magiczne ziarenka i nasionka. A następnie już wystarczy patrzeć, jak z nasionek wyrastają przepiękne magiczne rośliny.

W grze online FantasyHill znajdziesz również niewielką wioskę o tej samej nazwie. Możesz ją odkrywać w przerwach między podlewaniem, pieleniem i zbieraniem plonów z twoich kolorowych upraw. Wioskę FantasyHill zamieszkują różne czarodziejskie stworzenia, między innymi również Królowa oraz wspomniana smoczyca Gwendra. W wiosce tej znajdziesz również innych użytkowników, u których możesz podpatrzeć rozwiązania do własnego ogródka.

W grze możesz cały czas pozyskiwać nowe rodzaje magicznych roślin do swego fantastycznego ogrodu. FantasyHill przeniesie cię bowiem do świata pełnego czarów i magii, w których możesz stworzyć swój własny baśniowy i kwiecisty raj. Czeka cię mnóstwo pracy, jednak zarówno przyjazna wróżka, jak i smoczyca na pewno pomogą ci w uprawie magicznego ogrodu.