Opis gry Jagged Alliance Online

0
184
Rate this post

Jako dowódca nieustraszonego oddziału wykwalifikowanych żołnierzy dowodzisz ich losem wysyłając ich na pełne niebezpieczeństw misje na całym świecie. Tylko najlepsi pozostają niepokonani.

 

W grze przeglądarkowej Jagged Alliance Online przejmujesz kontrolę nad oddziałem żołnierzy i wysyłasz ich na pole bitwy. Ich celem są liczne misje oraz pełne niebezpieczeństw questy rozsiane po całym świecie. Ich zadaniami będzie nie tylko klasyczna strzelanka i walka wręcz, lecz także liczne bomby, które trzeba będzie rozbroić oraz ukrywanie się przed przeciwnikiem.

Twoje oddziały w grze browserowej Jagged Alliance Online dysponują licznymi umiejętnościami, które dodatkowo możesz sam trenować. Ich zdolności rosną wraz z każdym pokonanym przeciwnikiem, liczy się więc zwycięstwo. Każdy z twych żołnierzy ma swoje indywidualne właściwości, co czyni twój oddział jedynym w swoim rodzaju.

Dzięki rozbudowanej mapie w przeglądarkowej grze Jagged Alliance Online masz wgląd na pole bitwy, możesz też dowolnie przyjmować lub odrzucać proponowane ci kampanie wojenne. Wraz z pozostałymi graczami możesz łączyć swoje oddziały tak, aby wspólnie wspierać się w walce z przeciwnikiem. Rozbudowa kwatery dowództwa również należy do twoich codziennych zadań. Oprócz tego musisz zadbać o treningi swoich walczących podopiecznych oraz opracowujesz wojenne taktyki i strategie. Każde zwycięstwo równa się dodatkowe punkty doświadczenia dla twojej małej armii.

W Jagged Alliance Online masz do dyspozycji nie tylko krwawe pojedynki ale także możliwość sprawdzenia się jako dowódca oddziału i niepokonany strateg. Swoje umiejętnośći dowodzisz zwyciężając kolejne starcia PvP oraz PvE. Tutaj samodzielnie decydujesz, które misje zostaną wypełnione i jakim nakładem siły. Swoich podopiecznych możesz również wypożyczyć innym graczom, jak również masz też możliwość zawierania sojuszy z pozostałymi graczami. Jednak pamiętaj, że w pełnym wyzwań i niebezpieczeństw wirtualnym świecie Jagged Alliance Online w ostatecznej rozgrywce możesz liczyć tylko na siebie i swój wykwalifikowany oddział.