Opis gry Sphira: Warrior’s Dawn

0
249
Rate this post

Podążaj ścieżką wojownika i oddaj swój los w ręce strażniczki z pogranicza życia i śmierci. Czy ochroni cię ona na twej drodze byś zwycięsko wyszedł z każdej bitwy?

 

Wejdź do gry już teraz i przekonaj się czy Sphira, bogini czuwająca na granicy żyjących i umarłych, doda ci odwagi podczas twej batalii w fantastycznej krainie gry client Sphira: Warrior’s Dawn. Wybierz swe przeznaczenie, przyłącz się do bogini i staw czoła potworom w epickich bataliach. Pokonaj wrogów w ponad 1000 zapierających dech w piersiach questów i stań się bohaterem tej pasjonującej gry. Jako mężny wojownik stawiasz czoła przeróżnym kreaturom, które odważą się stanąć na twej drodze. Poprzez liczne wyróżnienia za zaliczone misje osiągasz swój cel, którym jest zdobycie nieśmiertelnej sławy.

W grze client Sphira: Warrior’s Dawn odkrywasz kolejne krainy i wkraczasz na niebezpieczne terytoria, w których zło czai się za każdym rogiem. Czy to mroczne ruiny, czy nieprzebrana dżungla, czy też opustoszała pustynia, wszędzie czekają na ciebie niezliczone misje, które przygotowała dla ciebie bogini Sphira.

Mityczne stwory tylko czekają, aby zadać ci cios, bądź więc czujny i nie wypuszczaj broni z ręki. Walcząc ze złem po stronie bogini masz szansę wykazać się jako mężny wojownik, któremu niestraszne są żadne niebezpieczeństwa, takie jak uskrzydlone pół orły-pół lwy. Twój bohater rozwija się wraz z zaliczonymi poziomami, od niedoświadczonego poszukiwacza przygód, do mężnego wojownika. Jeśli osiągniesz swój cel, twoje imię będzie wywoływało grozę na obliczach przeciwników.

W grze client Sphira: Warrior’s Dawn czekają na ciebie niezliczone misje i epickie batalie z potworami. Walczysz samodzielnie lub w gildii, na twej drodze stają liczne NPC lub też inni gracze, którzy podobnie jak ty, pragną zdobyć sławę jako niepokonani wojownicy.