Opis gry MechWarrior Online

0
252
Rate this post

Wcielając się w pilota potężnego Mecha, zasiadasz za sterami ogromnego kroczącego robota o niespotykanej sile i lądujesz w samym centrum konfliktu między zwaśnionymi frakcjami.

 

Zwaśnione frakcje uwikłane w odwieczny konflikt o władzę nad planetami nie ustają w walkach. Ty zasiadasz za sterami Mecha, potężnego robota i przyłączasz się do jednej z frakcji, a wszystko to w ponurych krajobrazach przyszłości. W grze client MechWarrior Online będziesz miał również możliwość rozwoju zarówno własnego bohatera, jak i wybranego przez siebie Mecha.

W grze client MechWarrior Online znajdujesz się w centrum konfliktu pomiędzy wrogimi klanami chcącymi przejąć całkowitą władzę nad systemami planet. W grze czeka na ciebie niezwykle dynamiczny system walk, a odbywają sie one przy użyciu tytułowych Mechów. Te ogromne maszyny są dostępne w kilku wariantach, od lekkich aż po najcięże wojenne modele. Każdy Mech ma inne właściwości, roboty różnią się między sobą dynamiką poruszania się oraz zasięgiem i siłą rażenia.

Wartka akcja, której w grze client MechWarrior Online z pewnością nie zabraknie, toczy się w odległej przyszłości, a pojedynki mają miejsce na różnorodnych planetach. Każda z nich ma również unikalne warunki atmosferyczne, środowisko planet będzie więc miało niebywały wpływ na działanie ogromnych mechów. Walki toczyć się będą na otwartej przestrzeni, jak i w miastach, co zagwarantuje niepowtarzalność każdej akcji i wyjątkowy ładunek emocji.

W MechWarrior Online czekają na ciebie urozmaicone i pełne niebezpieczeństw misje, których w imieniu wybranego klanu będziesz podejmował się w grupach wraz z innymi użytkownikami. W tej grze opartej na systemie BattleTech z pewnością nie zostanie ci zbyt wiele czasu na odpoczynek, kiedy za sterami własnego kolosalnego Mecha będziesz musiał wziąć udział w odwiecznej walce dobra ze złem w mrocznych klimatach przyszłości.