Opis gry Fallen Earth

0
210
Rate this post

Szumnie zapowiadany koniec świata może nie nadejdzie w roku 2012, ale z pewnością będziesz jednym z ostatnich, którzy przeżyją armageddon. To, że przeżyłeś nie oznacza jeszcze, że jesteś bezpieczny.

 

W grze do pobrania Fallen Earth należysz do tych 'szczęśliwców’, którym udało się przeżyć masowe wymieranie ludzkości. Mamy rok 2154, a krwawe wojny i choroby zdziesiątkowały rasę ludzką. Ludzkość świata zniknęła niemalże z powierzchni ziemi a to za sprawą tajemniczego wirusa Shiva-7, który sprawił, że ludzie masowo wymarli a po ponownej mutacji spowodował kolejne mutacje w ludzkim organizmie.

Zmutowani ludzie połączyli się w zniszczonym świecie Fallen Earth w konkurujace ze sobą frakcje. Największą z nich jest CHOTA, składająca się z przypominających wędrujących Nomadów grup walczących o przetrwanie. Nie chcą oni odbudować poprzedniej cywilizacji i mają w nosie wszelkie reguły, także moralne. Kolejną frakcją jest Enforcer, którzy stoją na straży porządku i resztek panującego niegdyś prawa. Mają również dobrze rozbudowaną armię, a swoje cele osiągają siłą. Techs są klasą pasjonatów technologii, ciągle w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, które mogliby wcielić w życie na opustoszałej planecie Fallen Earth.

W grze client Fallen Earth nie jesteś przyporządkowany do konkretnej klasy. Zamiast tego frakcja sama dopasuje do twojego zmutowanego genomu. Dodatkowo sam decydujesz o swoich umiejętnościach i właściwościach. Strzelankowe pojedynki z przeciwnikami przynależącymi do pozostałych frakcji sprawią, że nie zaznasz spokoju w Fallen Earth.

Abyś w tej grze client MMORPG był przygotowany na najgorsze masz do dyspozycji szeroką gamę broni oraz zbroi, a po świece Fallen Earth poruszasz się specjalnymi pojazdami. W każdym zaułku tego upadłego świata czekają na ciebie pojedynki z pozostałymi frakcjami, a także ze zmutowanymi crittersami, wilkami, insektami i outsiderami, a niektóre z tych postaci żyją tylko po to, by zaznać smaku ludzkiego mięsa. Miej się więc na baczności.