Opis gry FantasyRama

0
259
Rate this post

W świecie fantazji, w którym wszystko rzeczywistość przeplata się z magią i baśniowymi stworzeniami. Elfy i wróżki będą wspomagały cię przy uprawie magicznych roślin i ziół.

 

Darmowa gra na przeglądarkę FantasyRama przeniesie cię w zakamarki tajemniczego lasu, pośród którego ukryta jest fantastyczna kraina zamieszkała przez magiczne stworzenia i pełna ukrytych tajemnic. Pośrodku jej znajdujesz się ty, któremu przyjdzie przekształcić tę baśniową krainę w kwitnący kwiatami i roślinami raj.

Twoim głównym zadaniem w grze browserowej jest zamieszkanie pośród zaczarowanej krainy i uprawa magicznych roślin oraz czarodziejskich ziół. Fantastyczny świat gry browserowej FantasyRama zamieszkały jest przez elfy, wróżki i inne magiczne stworzenia. Jednak świat ten już dawno nie jest tak piękny jak kiedyś, dlatego też twoim zadaniem będzie złapanie motyki w dłoń i rozpoczęcie magicznych upraw.

Wirtualny świat gry FantasyRama stoi właśnie na krawędzi upadku, a jedynym ratunkiem jest wspieranie leśnych stworzeń zamieszkujących tę krainę, by przekształcić ją spowrotem w kwiatowy raj. Rozpocznij więc eksplorację świata gry FantasyRama i poznaj jego mieszkańców. Krok po kroku odkryjesz wszystkie tajemnice baśniowej krainy, nad którą pieczę sprawuje Drzewo Życia. Wirtualny świat gry pełen jest tajemnic, odkryj je wszystkie.

Twoje magiczne uprawy wspomagają czarodziejskie eliksiry, jednak musisz koncentrować się nie tylko na twoich magicznych grządkach, bowiem również mieszkańcy krainy potrzebują twojego zainteresowania. W grze FantasyRama uprawiasz więc magiczny ogród oraz wspomagasz mieszkańców czarodziejskiej krainy, by przekształcić ją we własny kwiecisty raj.