Opis gry Poney Vallée

0
230
Rate this post

Kto z nas nie chciałby mieć całej kolekcji ślicznych koników pony? Niech inni oddają się hodowli marchewki albo budowaniu miast. Ty zajmij się hodowlą ślicznych kolorowych kucyków!

 

W symulacyjnej grze przeglądarkowej Pony Vallée wkraczasz do kolorowego bajkowego świata fantasy, w którym czekają na ciebie śliczne koniki. Sam wybierasz swojego czterokopytnego przyjaciela i decydujesz o tym, jakie będzie miał kolory i jak będzie wyglądał. W tej grze nic nie ogranicza twojej wyobraźni.

W Pony Vallée jest miejscem, w którym jako zagorzały wielbiciel koników pony możesz puścić wodze fantazji. I wcale nie musisz wystawiać swoich koników na wyścigach, wcale nie musisz poddawać ich wyczerpującym treningom, aby mogły zdobywać dla ciebie później trofea. W grze na przeglądarkę Pony Vallée przyjemnością jest samo posiadanie, hodowanie i opiekowanie się kucykami.

Możesz również krzyżować swoje koniki ze sobą tak, aby połączyć ze sobą najlepsze cechy twoich koników. Jesteś w końcu hodowcą. Będziesz więc miał do dyspozycji wiele materiału genetycznego, który możesz do woli kombinować ze sobą, aby twoje koniki miały jeszcze piękniejszą sierść!

Pierwsze, co robisz po zalogowaniu się do przeglądarkowej gry Pony Vallée to wycieczka do laboratorium. Tam wybierasz rodziców dla swojego przyszłego konika, który już chwilę później czeka na ciebie. Później rozpoczyna się cała zabawa z kucykami, możesz się nimi opiekować i cały czas kolorować.

Do Pony Vallée ciągle dodawane są nowe barwy i kształty, abyś nigdy nie znudził się swoimi kolorowymi pupilami. A więc już teraz chwytaj kredki w dłoń, kucyki czekają!