Opis gry Heroes in the Sky

0
262
Rate this post

Włóż okulary lotnicze, odpal silnik samolotu! Przeżyj emocjonującą przygodę w powietrzu i walcz w niebie o władzę i kontrolę. Wciel się w rolę skutecznego pilota…

 

Jako śmiały i odważny pilot startujesz twoim samolotem i przy odrobinie szczęścia wygrasz kontrolę nad niebem. Akcja bezpłatnej gry Heroes in the Sky toczy się podczas Drugiej Wojny Światowej.W grze Heroes in the Sky przeżywasz bezlitosne walki i niewiarygodne przygody. Utrzymaj rolę pilota i stwórz silną flotę, z którą będziesz wygrywać walkę za walką.

W grze Heroes in the Sky wykonujesz misje w tych miejscach, które odgrywały również podczas Drugiej Wojny Światowej strategicznie ważne role. W Pearl Harbor i na Malcie panowały zażarte walki, w których również i ty możesz udowodnić swoje umiejętności. Weź udział w walkach wielkich mocarstw i pokaż zdolności twojego pilota.

Realistyczna grafika w grze Heroes in the Sky sprawia, że kierowanie twoim samolotem jest łudząco realistyczne. W czasie lotu słyszysz odgłosy Twojego silnika i widzisz chmury, które superszybko przeganiasz. Od czasu do czasu pojawi się wróg na niebie, którego oczywiście musisz pokonać. Przy tej okazji udowodnisz twoją zdolność reakcji. Bombarduj wrogich graczy i uczcij zwycięstwo!

Grę MMOG Heores in the Sky zaczynasz w małym, zwykłym samolocie. Z każdą zdaną misją dostaniesz ulepszenia oraz przydatne części do twojego samolotu. Pokaż w powietrznej wojnie, co potrafisz i udowodnij twój talent pilotażu. W grze Heroes in the Sky walczysz albo z jednym wrogiem albo przeciw grupie innych graczy.