Opis gry Arcard MallGame

0
255
Rate this post

Stań po drugiej stronie sklepowej lady – otwórz wałsne prężnie prosperujące centrum handlowe. Butiki z ubraniami, lokale gastronomiczne oraz centrum rozrywki, to wszystko jest na twojej głowie.

 

Własne centrum handlowe to nie lada wyzwanie! Stworzenie swoistego raju dla zakupoholików, które dzień w dzień będzie przyciągało tłumy klientów jest twoim głównym celem w przeglądarkowej grze Arcard MallGame. Grę rozpoczynasz od rozplanowania powierzchni twojego centrum handlowego. Zaplanuj dobrze lokalizację każdego sklepu, weź pod uwagę wygodę klientów i spraw, by każdy nawet najmniejszy butik w twoim centrum handlowym był dla nich łatwo dostępny.

Aby interes dobrze się kręcił musisz więc sprawić, że każdy rodzaj potencjalnego klienta znajdzie na twoich zakupowych włościach coś dla siebie. Zadbaj więc o klientów z grubymi portfelami, ich uwagę przyciągniesz drogimi i markowymi butikami. Im bardziej różnorodna będzie paleta oferowanych przez ciebie usług, tym więcej klientów znajdzie drogę do twojego wirtualnego centrum handlowego.

Nie tylko butiki z ubraniami zasilą koniunkturę twojego centrum handlowego. Otwórz więc kolejne sklepy obuwnicze, księgarnie, sklepy z zabawkami oraz artykułami elektronicznymi. Również strefa gastronomiczna nie może pozostać w tyle, wszakże każdy klient lubi sobie dobrze zjeść po dniu pełnym zakupowych wrażeń. Pamiętaj, by zawsze być jeden krok do przodu przed konkurencji w grze Free-2-Play Arcard MallGame, oraz aby w twoim centrum handlowym zawsze górowały najnowsze trendy mody.

Jesteś jednak odpowiedzialny nie tylko za towar na półkach, lecz także za personel zatrudniony w twoim centrum handlowym w grze Arcard MallGame. Ponadto stale starasz się przyciągać wzrok potencjalnych klientów poprzez liczne dekoracje, którymi możesz upiększać swój zakupowy raj. Wykaż się więc ekonomiczną smykałką i stwórz najchętniej odwiedzane centrum handlowe.