Opis gry Empire Universe 2

0
199
Rate this post

Pierwsze zadanie: zdecydować, czy zostać międzygalaktycznym wojownikiem, czy też wybrać życie w pokoju i harmonii jako spokojny handlarz. Niezależnie od decyzji budujesz jednak swoje potężne imperium.

 

W strategicznej grze Empire Universe 2 wcielasz się w rolę wojownika lub międzygalaktycznego handlarza. W grze czekają na ciebie różne drogi rozwoju i niejednokrotnie okazje do krwawych bitew i epickich batalii.

W browserowej strategii Empire Universe 2 stajesz się panem i władcą własnego małego imperium, które będziesz musiał sukcesywnie rozbudowywać i bronić przed najazdami żądnych grabieży wrogów. Naładowana akcją gra sprawia, że nie znajdziesz w niej ani chwili na wytchnienie.

W grze decydujesz, czy wolisz działać jako pokojowy i dyplomatycznie nastawiony handlarz na międzygalaktycznym rynku, czy też wolisz napadać, plądrować lub zajmować opuszczone planety jako wojownik. Do twej dyspozycji stoją różnorodne statki, które wzbogacą twą kosmiczną flotę. Samodzielnie możesz bowiem decydować, jak będzie wyglądała twoja armia statków kosmicznych.

Również sojusze z innymi graczami odgrywają w Empire Universe 2 ogromną rolę. Gwarantują ci one bowiem pełną akcji rozrywkę w doborowym towarzystwie, jak również pomocną dłoń w walkach lub interesach. W swojej bazie wznosisz różnorodne budynki, a także wydobywasz cenne surowce, które posłużą ci jako materiał budulcowy lub karta przetargowa w handlu. Dbaj również o rozwój technologiczny, ponieważ tylko skuteczna taktyka na wszystkich frontach gwarantuje ci zwycięstwo w przeglądarkowej grze Empire Universe 2.