Opis gry Godus

0
202
5/5 - (1 vote)

Zawsze marzyłeś o tym żeby być bogiem i mieć pod sobą grupę wiernych wyznawców, którzy będą cię czcili, a ty będziesz mógł decydować o ich życiu i śmierci? Teraz masz na to niepowtarzalną szansę z grą strategiczną o nazwie Godus.

 

Rozgrywkę rozpoczynasz z dwoma wyznawcami, nad których losem masz pełną władzę. Będziesz decydował o kształcie otaczającego ich świata, by móc zapewnić im możliwość rozwoju. Świat Godus możesz kształtować w bardzo prosty i dosłowny sposób. Przeciągając palcem po ekranie swojego urządzenia będziesz mógł przesuwać i modelować kolejne warstwy terenu. Cała plansza wygląda jak trójwymiarowe przedstawienie mapy geograficznej z poziomicami, rzekami, lasami i innymi terenami. Każdy jej skrawek jest niepowtarzalny i da się łatwo zmienić pod twoim boskim dotknięciem.

Wspieraj i rozwijaj swoją społeczność wyznawców, którzy traktują cie jak boga. Poprowadź ich przez wszystkie etapy rozwoju, zaczynając od pierwszych prymitywnych epok, a kończąc na lotach kosmicznych. Wraz ze wzrostem liczebności twoich wyznawców, zwiększą się także twoje boskie moce. Sam zdecyduj w jaki sposób je wykorzystasz. Czy będziesz dobrym bogiem i wykreujesz piękne, żyzne lądy dla swoich poddanych, czy raczej będziesz wolał zmieniać okolicę, spuszczając na nią deszcze meteorytów. Rozprzestrzeniaj swoich podwładnych po okolicznych lądach i poszerzaj zakres swoich wyznawców. Wysyłaj ich w stronę nieznanych lądów, a być może niebawem napotkasz kult innego boga. Wszystkie cywilizacje w grze Godus, pomimo tego, że na pierwszy rzut oka tego nie widać, połączone są ze sobą tworząc wielki zamieszkany tysiącami graczy i milionami wyznawców świat. Pozwala ci to go sukcesywnie zapełniać i odkrywać nowe możliwości gry.

Trójwymiarowa grafika w Godus jest nieskomplikowana, a jednocześnie posiada w sobie pewien urok prostoty, i stylistyczną spójność, do której nie można się przyczepić. Całość trzyma odpowiedni klimat, właśnie tak jak byśmy byli bogami gdzieś wysoko, a tam w dole żyją sobie małe, oddane nam bezbronne ludziki.

Godus dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem iOS 7.0 lub późniejszymi.

Źródło: https://www.zarosla.pl/jakie-kwiaty-doniczkowe-pomagaja-oczyscic-powietrze-w-biurze