Opis gry Dizzel

0
168
Rate this post

Szalona strzelanka od OGPlanet nie pozwoli ci na chwilę wytchnienia i posiada wszystko to czego oczekujesz po dobrym shooterze. Walka na dystansu i wręcz, ciekawe tryby rozgrywki, współpraca z innymi graczami, a naokoło świszczące kule.

 

Zacięte potyczki będą toczyły się na ulicach opuszczonych miast, terenach industrialnych, starych magazynach i fabrykach. Do dyspozycji będziesz miał szeroki wachlarz broni, w tym nie tylko broń automatyczną, karabiny snajperskie, i potężne shotguny, ale także tą do walki wręcz w postaci śmiercionośnych mieczy i toporów. To dlatego, że oprócz zastrzelenia przeciwnika, będziesz mógł go także rozpłatać na kawałki. Do tego twoja postać będzie mogła się poruszać jak ninja, strzelać zza rogu, albo wykańczać wroga ostatecznym ciosem, ucinając głowę, przebijając mieczem, czy w końcu klasycznie wysadzając czaszkę potężnym head shotem. To nie jest strzelanka dla mięczaków. Tak więc jeżeli przeraża cię bezlitosna szybka rozgrywka, brutalne walki i bryzgająca dookoła krew, to nie jest pewnie gra dla ciebie.

Dizzel daleko jest do zwykłej strzelanki. W tym darmowym shooterze będziesz miał do wyboru wiele trybów gry, które dadzą każdemu graczowi, niezależnie od zaawansowania dawkę emocjonującej rozgrywki. Tak więc obok typowego Deathmatch, będziesz miał na przykład do wyboru misję o nazwie Regular Demolition, polegającą na wysadzeniu lub obronie jednego z kluczowych punktów na mapie, a także tryb Predator, w którym jedna z grup wciela się w rolę potężnych robotów zabójców, a druga jako ludzie musi po prostu przetrwać spotkanie z nimi.

Biorąc udział w sieciowych bitwach ważna będzie komunikacja między tobą, a innymi graczami. Prawie zawsze będziesz dołączony do grupy innych zawodników z całego świata. Tak więc tylko dzięki sprawnej komunikacji, współpracy i dobrze obranej strategii uda wam się zyskać przewagę nad oponentami. Pamiętaj, że postrzeleni koledzy, mogą zostać przywróceni do akcji dzięki pomocy innych członków drużyny, tak więc zawsze staraj ich się wspierać, zyskując większą szanse na przeżycie w tym darmowym third-person-shooter.