Opis gry Star Supremacy

0
197
Rate this post

W dalekiej przyszłości do twoich codziennych obowiązków będzie należało zbudowanie potężnego międzygalaktycznego imperium oraz podbijanie kolejnych planet. Czy zdobędziesz absolutną władzę?

 

W przeglądarkowej grze Star Supremacy odkrywasz najdalej położone zakątki kosmosu oraz stajesz w centrum konfliktu między trzema zwaśnionymi frakcjami UEO, Atairian oraz Seekers. W Star Supremacy dysponujesz z początku niewielką bazą wypadową, którą w trakcie gry sukcesywnie rozwijasz tak, by podołała twoim konkwistadorskim zapędom.

W strategicznej grze browserowej Star Supremacy budujesz swoje kolonie na odległych planetach. Aby zbudować niepokonane imperium potrzebujesz również gospodarki zasobami, które będziesz wydobywał oraz przekuwał następnie w broń oraz budynki. W wirtualnym sklepie będziesz mógł zdobywać kolejne cenne itemy, które wzbogacą twój inwentarz.

Do twojej dyspozycji są cztery klasy bohaterów, a każda z nich dysponuje swoimi mocnymi i słabymi cechami. W tej grze science-fiction będziesz mógł kolonizować niezliczone planety i poszerzać w ten sposób zakres swojej dominacji. Zbuduj więc centrum technologiczne, w którym będziesz mógł rozwijać nowe technologie oraz projektować statki kosmiczne. Dzięki nim będziesz mógł podróżować do najdalszych zakątków galaktyki w poszukiwaniu nowych planet do podbicia. W strategicznej grze Star Supremacy nie unikniesz epickich potyczek, ponieważ z pewnością znajdą się śmiałkowie, którzy odważą się stanąć na twej drodze do zdobycia całkowitej władzy i dominacji w kosmosie.

W każdej zdobytej kolonii będziesz mógł rozbudowywać infrastrukturę oraz gospodarkę. Jeśli będziesz wykorzystywał mądrze daną ci przestrzeń, z pewnością możesz liczyć na bonusy w postaci unikalnych zasobów surowców. W darmowej grze przeglądarkowej Star Supremacy czekają na ciebie również liczne zadania i questy, które musisz zaliczać, aby znaleźć się na szczycie rankingu w grze. Oddawaj się więc kosmicznym bataliom w drodze do zdobycia absolutnej władzy w fantastycznym wszechświecie Star Supremacy.