Opis gry Despicable Me: Minion Rush

0
159
Rate this post

Czy po obejżeniu filmów z serii Despicable Me (u nas filmy te nazywały się „Jak ukraść Księżyc” i „Minionki rozrabiają”) nie miałeś ochoty wejść w ciało małego, żółtego Minionka i trochę poszaleć?

 

Teraz masz na to szansę dzięki oficjalnej grze Despicable Me: Minion Rush przeznaczonej na mobilne platformy i wydanej przez Gameloft. To przezabawna gra zręcznościowa, gdzie cała akcja rozgrywa się w zawrotnym tempie. Ładna grafika, duża ilość misji, ukryte lokacje i dodatkowe mini-gry, powinny pozwolić na wiele godzin dobrej zabawy. Gra czerpie oczywiście pełnymi garściami ze swojego filmowego pierwowzoru. Oprócz doskonałego humoru, będziesz miał szanse przemierzać lokacje znane ci dobrze z ekranów kin. Zwiedzisz więc laboratorium i rezydencję Gru, kryjówkę El Macho, czy piaszczyste plaże Minionków, oraz wiele innych czekających jeszcze na odkrycie plansz. Na twojej drodze staną przeciwnicy znani ci z filmu, ale także nowi łotrzy, specjalnie stworzeni na potrzeby gry.

Jeżeli dodamy do tego tak kuriozalne pomysły jak niszczenie okolicy pod postacią Mega Miniona, zbieranie bananów podczas latania na pluszowym jednorożcu, czy lot na księżyc przyczepiony do rakiety Gru, to otrzymasz fajną grę opartą o świat znany z filmowego pierwowzoru. Warto wspomnieć także o możliwości dostosowywania własnego Minionka do twoich potrzeb i wyobrażeń. Dzięki unikalnym ubiorom, broniom i power-upom będziesz mógł stworzyć swojego nieprzeciętnego sługę. Gra free-to-play na smartfony daje ci też możliwość współzawodnictwa z twoimi znajomymi, rzucania im wyzwań, czy wysyłania im głupich żartów i szyderstw. Swoje umiejętności będziesz mógł sprawdzić w ogólnodostępnych rankingach. Dostaniesz też informację o aktualnych wydarzeniach, dzięki którym będziesz miał możliwość zdobyć specjalne nagrody.

Tak więc stań się jednym z niestrudzonych Minionów i pokonuj kolejne przeszkody starając się nie zawieść zaufania swojego pana, super łotra Gru! Jeżeli będziesz wystarczająco dobry, może spotka cię nagroda i to ty zdobędziesz tytuł Sługi Roku.