Opis gry Grand Chase Europe

0
233
Rate this post

W aninowanym świecie pełnym przygód i niebezpieczeństw poddajesz próbie swe wojownicze umiejętności. Wejdź do magicznego świata gry i zmieć swoich przeciwników z powierzchni ziemi.

 

Obok pełnych akcji pojedynków z innymi graczami w grze client Grand Chase Europe przemierzasz fantastyczny świat gry w poszukiwaniu kolejnych wyzwań i przygód. W naszpikowanych wartką akcją pojedynkach możesz stawić czoła aż sześciu graczom jednocześnie. Upewnij się więc uprzednio, czy podołasz wyzwaniu, bowiem szybkość i zwinność są tutaj podstawą przetrwania. Twoim głównym atutem może być opanowanie kombo ataków, które dosłownie zmiotą twoich rywali z powierzchni ziemi.

W grze z gatunku RPG Grand Chase Europe masz do dyspozycji różnorodne charaktery animowanych postaci, znajdź więc bohatera, który najbardziej ci odpowiada. Każda z dostępnych postaci ma aż trzy stopnie umiejętności. Możesz je jednak sykcesywnie udoskonalać, aby twój bohater nie miał sobie równych. Swojego bohatera możesz również wyposażać w dodatkowe rodzaje broni oraz dodatkowe uzbrojenie i akcesoria. Następnie udaj się do bajkowego świata gry i podejmij różnorodne wyzwania.

Gra client Grand Chase Europe oferuje ci różnorodne modusy w grze. Survival Mode przeznaczony jest dla graczy samotników, bowiem jesteś w nim zdany wyłącznie na siebie i swoją broń. W modusie grupowym walczysz wraz ze swoją dwuosobową drużyną przeciwko innej, a celem jest oczywiście eliminacja przeciwnika, który ośmielił się stanąć na drodze twojej i twoich sojuszników.

W darmowej grze client Grand Chase Europe nie tylko podejmujesz wyzwania i toczysz pojedynki z innymi graczami, bowiem tutaj odkrywasz również krok za krokiem kolorowy świat gry. Urozmaicone questy i zadania jak również ponure lochy dopełniają niesamowity profil tej pełnej akcji gry. Udaj się więc na poszukiwanie mrocznej królowej Kaze’aze i powstrzymaj jej niecne plany i zakusy.