Opis gry Combat Arms: Line of Sight

0
214
Rate this post

Przełomowe dla ludzkości odkrycia, wpływy bezwzględnej korporacji i ponadnaturalne moce. Dołącz do walk PvP w angażującym FPS-ie sci-fi i pokaż wszystkim swoją wolę przetrwania. Gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę.

 

First-Person-Shooter Combat Arms: Line of Sight to bezpośrednie spadkobierstwo sprawdzonej już przez graczy strzelanki na PC o podobnym tytule (Combat Arms). Podobnie jak w przypadku poprzedniej, osadzonej w wyjątkowo brutalnych realiach gry, tak i tym razem wydaniem zajął się zespół Nexon Europe. Pomimo wspólnych korzeni, Combat Arms: Line of Sight jest jednak całkowicie odrębną i przenoszącą graczy do innych wydarzeń produkcją.

Korporacja przechwytuje gen UEGN-0076

Świat, w którym znajdziesz się po odpaleniu gry, jest miejscem odmienionym przez kluczowe dla historii ludzkości odkrycie. Naukowcom udało się zlokalizować gen umożliwiający ludziom korzystanie z wrodzonego daru telekinezy. Pomysł szybko przechwyciły znane dobrze z uniwersum Combat Arms, odziały Nemexis… Trzeba jednak przyznać, że twój punkt wyjściowy w przeznaczonym na komputery FPS-ie będzie całkiem korzystny, bo operowanie bronią psychiczną to dla ciebie bułka z masłem. Jako obdarzony niezwykłymi mocami bohater, możesz ruszyć śmiało w bój.

Wymagające walki PvP i unikalna broń

Pełnię dostępu do swoich nadnaturalnych zdolności możesz uzyskać w trybie Crystal Boost, ale rozgrywka w Combat Arms: Line of Sight to o wiele więcej. Zacięte walki PvP toczące się na wielu zróżnicowanych mapach, będą wymagały od ciebie opanowania mistrzowskiego refleksu w szybkiej wymianie ognia, a czasami równiez odpowiednio dobranej strategii działania. W tej strzelance free-to-play na polu bitwy pozostaną ci, którzy najszybciej będą adaptować się do zmieniającej się nieustannie sytuacji. Niezastąpioną pomocą w przetrwaniu jest cały arsenał broni, którą możesz się posługiwać. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że nad jej skutecznością warto trochę pracować. Twórcy Combat Arms: Line of Sight duży nacisk położyli na rozbudowanie opcji dowolnej modyfikacji broni, co pozwala na spersonalizowanie stylu walki. Jak zatem przystało na pierwszoosobowego shootera – wszystko w twoich rękach.