Opis gry Tanki Online

0
240
Rate this post

Czołgi rządzą. Zarówno w scenerii znanej z codziennego życia, jak i w bardziej egzotycznych lokacjach trwa niekończąca się wymiana ognia. Dołącz do ekipy Tanki Online i oznajmij swoją obecność głośnym wystrzałem z działa.

 

Światem zawładnęły czołgi, a ty zasiądziesz za sterami jednego z nich. Brzmi dobrze? Tanki Online to przeglądarkowa gra MMO, w której – jak sama nazwa wskazuje – prym wiodą przygotowane na wojnę wozy bojowe. Podobnie jak w przypadku innych wydanych w systemie free-to-play gier z czołgami, tutaj również kluczową rolę odgrywa osadzona głęboko w teraźniejszości akcja. Strategia się przyda – obranie skutecznej taktyki może się wręcz w pewnym momencie okazać niezbędne, ale nie licz na chwilę wytchnienia. W przeznaczonej na PC grze Tanki Online musisz stale trzymać rękę na pulsie. Przeciwnicy nie śpią i postarają się wykorzystać każdą twoją chwilę nieuwagi, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bum! Zadanie będzie tym ciekawsze i trudniejsze, że Tanki Online nie konfrontują cię w ogóle ze środowiskiem (PvE) tylko z innymi zdeterminowanymi do walki graczami.

Żeby rozgrywka mogła cieszyć się jeszcze bardziej atrakcyjnym przebiegiem, twórcy gry zadbali o dostarczenie graczom całej floty czołgów rózniących się między sobą pod względem parametrów i właściwości bojowych. Nawet zaimplementowany do twojego pojazdu rodzaj wieży może mieć istotny wpływ na dynamikę starcia. W miarę zdobywania doświadczenia odkryjesz optymalny dla siebie styl gry i będziesz mógł świadomie decydować, jaki typ broni stanie się twoim najlepszym towarzyszem na polu bitwy. Warto zadbać też oczywiście o realnych sprzymierzeńców. Zgrupowanie się w silne teamy może znacznie wzmocnić twoją pozycję w świecie nieustających ostrzałów.

Żeby rozpętać wojnę na ekranie swojego PC-ta, musisz tylko bezpłatnie zarejestrować się na oficjalnej stronie Tanki Online. Gra nie wymaga od graczy pobierania jakichkolwiek elementów na dysk komputera.