Opis gry World of Tanks Generals

0
226
Rate this post

Rozgrywane za pomocą wojennych czołgów batalie w historycznych klimatach teraz połączone z karcianką. Potrzebny będzie taktyczny zmysł i talia kart, które zdecydują o twoim zwycięstwie w grze.

 

Po spektakularnym sukcesie gry MMO World of Tanks, która jest pierwszą z trzech planowanych docelowo gier w serii 'World of’, przyszedł czas na połączenie wojennych rozgrywek z karcianką. World of Tanks Generals jest darmową grą przeglądarkową, w której wszystko kręci się wokół kart, które odpowiednio dobrane i użyte w bitwie przesądzą o twoim zwycięstwie w grze.

Cztery dostępne frakcje: USA, Związek Radziecki, Niemcy i Francja są do twojej dyspozycji. Będziesz musiał więc zdecydować między ich artylerią, posiadanymi jednostkami wojennymi oraz piechotą, każda z frakcji różni się bowiem od siebie. World of Tanks Generals jest darmową grą na przeglądarkę, w której zbierasz karty, za pomocą których następnie planujesz strategicze poczynania, które zapewnią ci przewagę nad wrogiem. Wszystko to odbywa się w scenerii Drugiej Wojny Światowej.

Tylko zmyślna strategia umożliwi ci wyeliminowanie przeciwnika, musisz więc tak użyć swoje karty, by uderzyć w słabe jego punkty. Musisz poprowadzić swoje karciane wojsko do zwycięstwa. Do twojej dyspozycji jest zarówno tryb pojedynczy jak i multiplayer, w którym będziesz mógł sprawdzić się w walce z innymi graczami w grze World of Tanks Generals.

Ponad 220 różnorodnych kart o róznych wartościach słabych i mocnych stron gwarantują niezapomnianą rozgrywkę dla pasjonatów karcianych rozgrywek strategicznych. To swoiste połączenie gry karcianej i strategii czasu rzeczywistego jest więc idealnym rozwiązaniem dla fanów gry do pobrania MMO World of Tanks, którym marzy się również gra w przeglądarce internetowej.