Opis gry Clash of Kings

0
195
Rate this post

Otwórz wrota 7 potężnych królestw, które już wkrótce staną się miejscem zajadłych walk o terytorium i władzę. Zbuduj imperium, broń swojego zamku i zasłuż na wieczną chwałę podbijając fantastyczny świat gry na Androida Clash of Kings.

 

Darmowa strategia czasu rzeczywistego Clash of Kings przeniesie cię w trudne realia, w których od władców wymaga się żelaznej woli, śmiałych decyzji i heroicznej odwagi. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w tym MMO to właśnie ty będziesz jednym z wybrańców zasiadających na tronie. Przed tobą długa droga do zwycięstwa. Nie licz na łatwy zysk i szybki łup. Zaczniesz tak jak wszyscy inni królowie i będziesz musiał się trochę nagłówkować jak zaplanować rozgrywkę, żeby zrobić istotny progres w rozbudowie swojego imperium.

Przygotuj swój zamek do defensywy poprzez umacnianie linii obrony, zbieranie surowców i gromadzenie dóbr. Dostaniesz przy tym całkiem sporą dowolność w projektowaniu swojego miasta. Zarządzać, chronić i walczyć za coś, co samemu się stworzyło – to daje satysfakcję. Kiedy już poczujesz się pewniej i zyskasz poczucie, że losy twojego królestwa są odpowiednio zabezpieczone, możesz przystąpić do ataku. Szykując się do podbijania nowych terytoriów, trzymaj mocno w garści armię lojalnych żołnierzy, którzy nie zawahają się ani chwili, żeby na twój rozkaz zburzyć siedziby innych władców jak domki z kart. Jako, że ważnym elementem Clash of Kings jest ścieranie się w epickich bitwach z innymi graczami (PvP), musisz przygotować się na to, że twoja droga do wygranej będzie notorycznie zagradzana. Czasami w bardzo gwałtowny sposób. Rozgrywka w Clash of Kings to świat permanentnej wojny i rywalizacji o tron, która wymusza zdecydowane działania polityczne. Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem. Rozsądnie dobrane sojusze mogą wzmocnić twoją pozycję w 7 królestwach, zapewnić wsparcie w odpieraniu szturmów i zwiększyć skuteczność na polu bitwy.

Jeżeli nabrałeś ochoty na spróbowanie swoich sił w tej mobilnej grze free-to-play, możesz pobrać ją za darmo na swojego smartfona lub tablet z systemem Android.