Opis gry FIFA 15 Ultimate Team

0
177
Rate this post

FIFA 15 Ultimate Team to kolejna odsłona popularnego menedżera piłkarskiego od EA Sports w darmowej wersji na urządzenia mobilne. Ciesz się aktualnymi składami drużyn i nowymi zawodnikami w najbardziej realistycznym futbolowym symulatorze.

 

Jak co roku EA Sports raczy nas kolejną odsłoną swojego piłkarskiego menedżera. W FIFA 15 Ultimate Team czeka na ciebie ponad 10 tysięcy zawodników z 500 licencjonowanych drużyn, 30 światowych lig grających na najbardziej znanych stadionach na całym globie. Zbuduj futbolową drużynę marzeń i przetestuj ją na murawie grając w mecze w angielskiej Premier League, czy niemieckiej Bundeslidze. Wykaż się menedżerskim talentem i stwórz swoją drużynę z dostępnych zawodników. Pnij się po szczeblach rozgrywek ligowych i zarabiaj pieniądze, za które będziesz mógł rozbudować swój team. Odpowiednie transfery i umiejętne zarządzanie dostępnymi zawodnikami pozwoli wygrywać ci kolejne mecze. Z biegiem czasu, gdy twoja sława i możliwości finansowe wzrosną, będziesz mógł zatrudnić takie gwiazdy światowego futbolu jak Leo Messi czy Eden Hazard.

Mecze możesz rozgrywać w szybkim trybie symulacyjnym, w którym złożoną przez ciebie drużynę wyślesz na boisko i jako trener będziesz patrzył jak rozwija się widowisko, lub własnoręcznie prowadząc ją do boju. Odpowiednio przygotowana taktyka przed meczem i elastyczność w jego trakcie pozwolą wygrać ci niejedno spotkanie. Często przemyślane zmiany w taktyce i składzie na boisku podczas meczu mogą przemienić przegraną w zwycięstwo. Natomiast prowadząc własnymi rękoma drużynę na murawie, opanujesz do perfekcji podania, drybling i strzały do bramki. Stwórz niezapomniane akcje pod bramką grając nie tylko za pomocą dotyku na ekranie, ale korzystając także z możliwości podłączenia zewnętrznego kontrolera.

Dzięki regularnym aktualizacją FIFA 15 Ultimate Team pozwoli ci samemu przeżyć każde zbliżające się spotkanie twojej ulubionej realnej drużyny, a każdego tygodnia 3 aktualnie rozgrywane mecze na całym świecie. FIFA 15 Ultimate Team to jedna z najbardziej realistycznych mobilnych gier piłkarskich dostępnych na Androida, iOS i Windowsa, charakteryzująca się trójwymiarową grafiką specjalnie zoptymalizowaną pod tablety.