Opis gry Firefall

0
232
Rate this post

Przyszłość, którą przedstawiają trailery do gry Firefall, nie będzie widocznie wyglądać zbyt ciekawie dla rasy ludzkiej. Tajemnicza chmura, nieznanego pochodzenia zmienia ziemię w dzikie i nieprzyjemne miejsce.

 

Shooter Sci-Fi Firefall przedstawia dosyć mroczny scenariusz oczekującej nas przyszłości. Potomkowie tych, którym udało się przeżyć kataklizm, który doprowadził do upadku cywilizację, walczą o każdy kawałek pozostałej ziemi i o własne przetrwanie. Jako członek jednostki wojskowej walczysz na czele frontu przeciwko hordom ogromnym mutacją owadów, które conieco przypominają wścipskie owady z filmu kultowego Starship Troopers.

Gra do pobrania oferuje tobie możliwość uczestniczenia w tej epickiej kampanii internetowej. Do wyboru masz różne profesje, z których każda poza specjalnymi umiejętnościami ma też swoje wady i zalety. Jako Recon jesteś na przykład w stanie infiltrować wrogie oddziały ale i również rzucić z dala snajperskim okiem na owe. Gracz, który zdecyduje się na profesję Dreadnought, przejmuje zadanie tankowania i trzymania w szachu tych, którzy nie należą do naszej zgranej paczki. A medyk, no medyk kolegom plastry będzie naklejał. Tryb gry wybierasz za pomocą konsoli PVP, które wyglądem przypominają troche futurystyczne budki telefoniczne. Do wyboru są między innymi Team Deathmatch i ciekawie zapowiadający się Sabotage. Ponieważ w grach MMO szwenda się wiele osób, Firefall oferuje tobie urozmaicony edytor postaci. Za pomocą tego narzędzia możesz dopasować wirtualne alter ego kompletnie do twojej wyobraźni.

Firefall jest free-2-play i nie tylko zachwyca wspaniałą grafiką komiksową ale i również możliwościami, które gra oferuje swoim graczom. Między innymi sam wybierasz z jakiej perspektywy chcesz się nacieszyć strzelanką: 3rd Person czy bardziej tradycjonalnie z perspektywy Ego.

Nie zwlekaj zbyt długo, rusz na łowy!