Opis gry The Mighty Quest for Epic Loot

0
183
Rate this post

W tej grze online zajmujesz się budową pełnego skarbów zamku. W królestwie Opulencia liczy się nie tylko niszczycielska siła twojej broni.

 

Akcja gry The Mighty Quest for Epic Loot rozgrywa się w królestwie Opulencia. Twoim zadaniem w tej grze jest budowanie wielkiego naszpikowanego pułapkami zamku. Ponadto wypełniasz zamek różnymi groźnymi potworami, a także gromadzisz w nim cenne skarby, które staną się cennym łupem dla niejednego śmiałka. Następnie wpuszczasz do zamku innych graczy. Ich zadaniem będzie zgrabne ominięcie przygotowanych przez ciebie pułapek oraz pokonanie twoich potworów. Jeśli im się to uda, niestety stracisz twój majątek. Staw więc czoła wyzwaniu w królestwie Opulencia!

W pełnej akcji grze online The Mighty Quest for Epic Loot zmierzysz się więc z innymi graczami i z bandą uzbrojonych potworów w ciemnych katakumbach zamku. Na swojej drodze spotkasz przeróżnych wrogów. Dzięki dużej ilości wyjątkowych zdolności twojego dzielnego bohatera jesteś jednak w stanie wyeliminować nawet najgroźniejszego wroga w wirtualnym królestwie Opulencia. W fantastycznym świecie gry pełnym przerażających kreatur nie ma miejsca na przerwę.

W naszpikowanej akcją grze do pobrania The Mighty Quest for Epic Loot masz jeden cel: zgromadzić wielki majątek! Zdobywanie skarbów jest twoim głównym zajęciem w grze. Ponadto musisz bronić się przed inwazją szczególnie groźnych, silnych przeciwników. Gra The Mighty Quest for Epic Loot jest grą Free-2-Play do pobrania. Konieczne więc jest pobranie oraz instalacja dodatkowego oprogramowania.