Opis gry Chronicles of Merlin

0
147
Rate this post

W pełnym niebezpieczeństw świecie Westmore trzeba się mieć na baczności, ponieważ nie ma tu innych praw i porządków oprócz jednego podstawowego prawa pięści: wygrywa silniejszy.

 

W grze przeglądarkowej Chronicles of Merlin zostajesz wtrącony do alternatywnej rzeczywistości stworzonej przez Merlina. Wraz z tobą znaleźli się tam historyczni herosi i czarne charaktery z przeszłości. Musisz się więc postarać, aby jak największa ilość herosów stanęła po twojej stronie, inaczej może być z tobą krucho w antycznym świecie Westmore.

Chronicles of Merlin jest swoistym połączeniem gry strategicznej i RPG, oferujacą ci wyzwania w dziesięciu rozdziałach, które po kolei zaliczasz. Po każdym zaliczonym poziomie czekają na ciebie nowi przeciwnicy, o jakich ci się nawet nie śniło.

Twoim pierwszym zadaniem jest stworzenie własnej armii składającej się z nieustraszonych bohaterów gotowych stawić czoło każdemu nieprzyjacielowi. Opracuj więc odpowiednią strategię i taktyki, które pozwolą ci odnieść zwycięstwo w grze browserowej Chronicles of Merlin. Na końcu każdego rozdziału gry będziesz musiał zmierzyć się z najsilniejszym bosem w grze. W tym celu potrzebujesz współpracować z pozostałymi graczami lub zatrudnić pomocników w grze, aby przejść od następnego poziomu.

W grze czekają na ciebie setki wrogów, a każdy z nich dysponuje swoją własną potężną armią. Ty także stwórz więc własne zastępy wojowników, łuczników i magów. Herosi są sercem każdego oddziału, a więc dobrze przemyśl wybór swojego bohatera, ponieważ twoja decyzja będzie miała kluczowe znaczenie dla dalszych losów w grze.

W grze przeglądarkowej Chronicles of Merlin starasz się kontrolować ocalałe zasoby w Europie. Cały wirtualny świat gry jest przesiąknięty krwią poległych w bitwach o nie. Postaraj się więc również o nie zawalczyć stając na czele swojej własnej armii, ponieważ tylko najsilniejszy przetrwa w Westmore.