Opis gry Magic Campus

0
220
Rate this post

Jeśli masz odwagę wejść do pełnego magii i wyzwań świata z pewnością nie pożałujesz. Tutaj masz okazję nauczyć się potężnych magicznych zaklęć tak niezbędnych przy zaliczaniu kolejnych misji.

 

Darmowa gra na przeglądarkę Magic Campus oferuje ci świat pełen niezwykłych wyzwań oraz magii. Tutaj masz niepowtarzalną okazję wkroczenia do szkoły magii i podejmowania się kolejnych pasjonujących misji, podczas których doświadczeni magowie nauczą cię magicznych sztuczek i zaklęć.

Sam decydujesz, do której klasy bohaterów chcesz należeć. Do gry wkroczysz więc jako Wojownik, Mag lub Łowca oraz samodzielnie decydujesz, którą ścieżką zechcesz podążać do Magic Campus. Niezależnie jednak od twojej decyzji czekają na ciebie urozmaicone zadania i misje, które przyjdzie ci wypełnić w grze browserowej Magic Campus. Stale możesz równiesz poszukiwać nowych broni i uzbrojenia w grze.

Wirtualny świat gry przeglądarkowej przemierzasz w pojedynkę lub wraz z przyjaciółmi. Podczas swej naszpikowanej akcją podróży odkryjesz z pewnością liczne tajemnice, którymi przepełniony jest świat Magic Campus. Poszukuj ukrytych skarbów i zbieraj magiczne przedmioty, które podniosą twą skuteczność w walce. System walk jest oparty na rundach, w każdej z nich będziesz miał możliwość sprawdzenia swojej taktyki oraz zdobytych umiejętności. Wówczas nawet pozornie niepokonany przeciwnik będzie musiał paść przed tobą na kolana. Na każdym etapie gry przeglądarkowej Magic Campus będzie ci towarzyszł twój wierny zwierzak, którego jednak musisz uprzednio samodzielnie oswoić. Z pewnością stanie on przy twym boku i będzie nieodzowną pomocą w krytycznym momencie.

W Magic Campus czekają na ciebie liczne wyzwania i pełne niebezpieczeństw misje i questy, których będziesz musiał się podjąć. Na ponad 120 poziomach gry będziesz miał możliwość wcielenia w życie zdobytych umiejętności podczas walki z licznymi potworami. Każde zwycięstwo podnosi twoje magiczne zdolności, dzięki którym bez szwanku wyjdziesz z niejednej oprawy w pełnym przygód świecie Magic Campus.