Bierz przykład z Raymana – on prawie zawsze się uśmiecha. Chyba, że akurat intensywnie główkuje, albo się wystraszy. Dzięki zręcznościowej grze Jump’n’Run, możesz teraz towarzyszyć małemu bohaterowi w jego wielkiej przygodzie.

 

Zakoleguj się z wyjątkowo wysportowanym weteranem gier video – Raymanem. Kreskówkowy, zabawnie wyglądający ludzik jest bohaterem cieszących się powodzeniem zręcznościówek już od połowy lat 90’. Tym razem przyszło mu przystąpić do platformowych wyzwań w grze z gatunku Jump’n’Run o wiele mówiącym tytule: Rayman Jungle Run. Jego sprowadzeniem na smartfony i tablety zajął się Ubisoft.

Dla małych i tych całkiem doświadczonych graczy

Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności, Rayman Jungle Run może sprawdzić się jako forma rozrywki zarówno dla najmłodszych, jak i tych zdecydowanie bardziej doświadczonych graczy. Przemierzanie kolorowych plansz nie wymaga skomplikowanych sekwencji ruchów ani nie skonfrontuje cię z trudnymi, wymagającymi godzin namysłu zagadkami. Zgodnie z tradycją gatunku – chodzi przede wszystkim o odpowiednio szybkie reakcje i refleks. Dzieciaki bez większych problemów mogą biegać i skakać po fantastycznym i całkiem sympatycznie wyglądającym świecie. Starsi gamerzy też powinni znaleźć coś dla siebie. Żeby odblokować wszystko co się da (i jeszcze więcej) – trzeba się trochę postarać. Rozgrywka Rayman Jungle Run jest rozplanowana na łącznie kilkadziesiąt pełnych przeszkód i obiektów do zbierania poziomów. W niektórych levelach będziesz musiał zwinnie umykać przed ogniem – w innych lawirować pomiędzy najeżonymi od kolców pnączami gigantycznych roślin. Jeżeli wyjątkowo dobrze poradzisz sobie z pokonywaniem bardziej przyjaznych lokacji, masz nawet szansę na uzyskanie dostępu do specjalnego, nieco mrocznego miejsca zwanego Land of the Livid Dead…

Żeby rozpocząć zabawę, musisz udać się na małe zakupy do sklepu iTunes, Google Play, Windows lub Windows Phone. Gra zręcznościowa Rayman Jungle Run dostępna jest za niewielką opłatą na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android i Windows.