Opis gry Space Pioneers 2

0
311
Rate this post

Odkryj nieznane zakątki wszechświata i stań się niepokonanym konkwistadorem odległych galaktyk. Rozbudowując swoją bazę i odkrywając nowe technologie staniesz się panem nieprzebranego wszechświata.

 

W grze przeglądarkowej Space Pioneers 2 dostajesz do swej dyspozycji z początku niewielką bazę, którą będziesz musiał systematycznie rozbudowywać. Do twojej dyspozycji będzie zarówno laboratorium badawcze, w którym odkryjesz nowe technologie, jak również liczne kopalnie surowców mineralnych, dzięki którym zdobędziesz monopol na handel międzygalaktyczny.

Twoim głównym celem w grze browserowej Space Pioneers 2 jest stanie się władcą wszechświata przyszłości, w którym przyjdzie ci żyć. Musisz zabdać o rozwój swej planety, korzystając z dostępnych surowców. Dzięki wzniesionym kopalniom uzyskasz dostęp do zasobów naturalnych, takich jak tryt, stal i kryształy, które stanowią budulec dla twojej floty i główne dobro handlowe. W miarę zaliczanych poziomów będziesz uzyskiwał dostęp do kolejnych zdobyczy technologii.

W strategicznej grze na przeglądarkę Space Pioneers 2 samodzielnie decydujesz o budowanych statkach, które zasilą twoją flotę. W laboratorium odkryjesz kolejne typy statków i broni, które wzmocnią twoją pozycję w grze. W zależności od potrzeb możesz utrzymywać ze swoimi sąsiadami przyjacielskie stosunki oraz zawierać z nimi sojusze, jak również możesz wkroczyć na wojenną ścieżkę. W tym celu będziesz właśnie potrzebował rozbudowanej floty wojennych statków kosmicznych.

Podbijaj więc kolejne planety i dbaj o rozwój twojej bazy. Rywalizuj o dominację w kosmosie wszelkimi dostępnymi środkami, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo w grze, czyli zbudować niepokonane imperium w ogromnej galaktyce pełnej innych graczy.