Opis gry 11Legends

0
171
Rate this post

Oglądając rozgrywki piłkarskie na boisku z bezpiecznej pozycji kibica każdy jest specem od piłki nożnej. Sprawdź swoje umiejętności i poprowadź do sukcesu własną piłkarską jedenastkę.

 

W managerskiej grze na przeglądarkę 11Legends masz możliwość eksplorowania wsystkich aspektów piłkarskiego życia na murawie. Nie dość, że wcielasz się w rolę managera piłkarskiej jedenastki, a co za tym idzie kierujesz karierą swojego klubu i piłkarzy, organizujesz treningi i wyjazdy klubowe, ale również zajmujesz się finansami i reklamą. Skompletuj piłkarski dream team i poprowadź go do legendarnego zwycięstwa.

W sportowej grze 11Legends kompletujesz drużynę piłki nożnej wybierając najlepszych spośród najlepszych. Masz pełną swobodę działania w tej darmowej grze na przeglądarkę, a więc możesz puścić wodze fantazji wybierając stosowne trykoty oraz logo dla twojej piłkarskiej jedenastki. Jeśli już uporasz się z wyłowieniem piłkarskich talentów, możesz przystąpić do dzieła, czyli zacząć trenować twoich podopiecznych. Samodzielnie ustalasz ich plan treningowy, aby w przyszłości zaczęli zarabiać na twój klub. Każdy z twoich podopiecznych ma swoje słabe i mocne strony, musisz potrafić więc wykrzesać z nich to, co najlepsze. Możesz trenować ich pojedynczo lub w grupach.

W 11Legends musisz zatroszczyć się również o finanse twojego piłkarksiego klubu. Wyszukuj więc sponsorów, którzy zapewnią twojemu klubowi dopływ gotówki, a co za tym idzie, najlepszy sprzęt dla piłkarzy. Przeglądarkowa gra manager 11Legends oferuje ci mnóstwo mozliwości doradczych, możesz w niej bowiem skorzystać z porad profesjonalistów, którzy podpowiedzą ci, jak działać, by odnieść sukces na murawie i nie tylko.

Browserowa gra 11Legends oferuje ci również zaplecze lekarskie oraz trenerskie, aby zapewnić jak najlepszą opiekę dla twoich piłkarskich gwiazd. Czy jesteś więc gotów podjąć wyzwanie i stworzyć legendarną drużynę piłkarską gotową sięgnąć po najwyższe piłkarskie odznaczenia na wirtualnej murawie?